Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Támogatnád-e, hogy kötelezővé...

Támogatnád-e, hogy kötelezővé tegyék, már a születéskor a kórházban az apasági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Megelőzve ezzel a "kakukkfiókák" nevelését valamint a gyerek érdekében is,hiszen számos genetikai betegség kezelésében fontos tudni,hogy ki a biológiai apa.

2015. szept. 15. 08:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
39%
Akkor nézzük más irányból a kérdést. Miért csak a nőket illeti meg az a jog, hogy teljes bizonyossággal lehessenek a gyermekük felől, hogy az övék? Nektek nőknek ez alapból megadatott, mivel ti szülitek a világra, de az apa azonossága sosem ennyire egyértelmű érteleszerűen, mivel az apa bárki lehet. Szerintem az apákat is megilletné az a jog, hogy biztosak lehessenek abban, hogy a gyerek az övéké, mivel erre semmilyen más garancia nincsen a ti szavatokon kívül nekik, ami valljuk be elég kevés "bizonyíték".
2015. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
76%

Miféle joghiányról hadoválsz?

Hát tiltja neked bárki hogy DNS tesztet csináltass?


Aki viszont azt hiszi, higy az állam pénzét az állam szarta, s így bátran költhető marhaságokra, az

- vagy gyerek,

- vagy munkakerülő,

- adócsaló.


De bocs, adófizetőként nem támogatok egy olyan dolgot, ami teljesen felesleges, mivel 100 %-ra biztos, hogy a lányom a lányom. Inkább adnák oda a teszt árát adókedvezményként hogy annyival is többet költhessek a gyerekemre.

Arra meg végképp ne költsék az adóforintjaimat hogy kiderüljön más fickó a sajátját neveli-e.


Aki olyan hülye, hogy olyan párkapcsolatban dug gumi nélkül, ahol a hölgy hűségére egy petákot se tenne fel, s se munkája, se pénze hogy tesztet kérjen, az magára vessen!


F

2015. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

"...mivel 100 %-ra biztos, hogy a lányom a lányom..."


[link]


[link]


100%...aha...

2015. szept. 15. 13:29
 24/43 anonim ***** válasza:
80%

"Az állam fizetné." Szerinted az a pénz honnan van, a madarak tojják? Azt is te fizeted, elárulom, olyan nincs, hogy az állam fizet valamit. Ez egy költséges vizsgálat, paranoiás emberek miatt nem akarok több tb-t fizetni. Aki ideges, csináltassa meg.

Kakukkfiókák esete nagyon ritka. Mikor végeztetnéd el a vizsgálatot, a kórház kapujában, mielőtt kilépsz hazafelé? Mert ha előbb, akkor még mindig van egy kis esély arra, hogy nem azt viszed haza, akit kéne. Ha gyanakszol, hogy nem a tiéd, akkor jogod van megvizsgáltatni bármikor így is.

"Számos genetikai betegség" konkrétan mikor is fontos? Amikor a gyerek beteg lesz, mert ezt az információt megelőzésre nem tudod használni. Akkor pedig úgyis mindent megnézetsz.

Tehát: Nem, teljesen felesleges.

2015. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
68%

Na,megint egy megcsalt,frusztrált pasi!

A kérésedre is válaszolva:NEM.

2015. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
85%
20-assal értek egyet. 2 gyerek után, ha a férjem ilyet mondana, a papírral együtt csomagolhatna és kereshetne olyan nőt, aki az ilyet benyeli neki. Nem érdekel, hogy mások élete szr, én elvárom a bizalmat. Aki ezt nem adja meg nekem, arra nekem nincs szükségem.
2015. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
77%
Nem! Mi a sz*rnak? A két szülőn kívül kinek mi köze kié a gyerek?! Ahogy előttem is írták, lenne mire költeni azt a pénzt ami úgy gondolom sokkal fontosabb.
2015. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
30%

"2 gyerek után, ha a férjem ilyet mondana, a papírral együtt csomagolhatna és kereshetne olyan nőt, aki az ilyet benyeli neki."


Miért mindig a férfiaknak kell csomagolniuk?? Gondolom a neveden van a ház, hogy ilyen könnyedén csomagoltatnád...

2015. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kételkedem az ő hűségében. Azért kéne neki csomagolnia, mert egy ilyen teszttel a sárga földig alázna meg. És igen, úgy vállaltam gyerekeket, hogy egyedül is el tudjam tartani őket. De mivel a papír igazolná az apaságát, fizethetné a gyerektartást is.
2015. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
28%

A lányok nem-mel szavaznak

A fiúk igennel :-)

2015. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!