Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás mellett ez belefér?

Szoptatás mellett ez belefér?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék drasztikusan fogyózni ,de nem bírom már tovább ,hogy ne kezdjek valamit magammal.

Az étrendem nagyon sok zöldségből áll (retek,saláta,paradicsom,uborka,répa leginkább),csirkemellből,tonhalból,rozskenyérből emellett.Tehát elég kalóriaszegény,de megiszok kb 4 liter vizet,reggelente zöld teát.Ezenfelül heti kétszer edzőterembe járok.El fog apadni a tejem?


2015. szept. 19. 00:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
150 gr ch természetesen, csak hosszú volt az éjszaka.
2015. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Simán belefér. Meg fog maradni a tejed, és csinosan karcsú leszel. Hajrá!
2015. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Magyarországon vagyunk kedves 1. válaszoló, szóval a cottage cheese helyett nyugodtan írhatod azt is, hogy túró, semmi szükség felesleges menőzésre"


Nyuszikám, azért, mert ebben az országban ennyi tuskó van, és fingjuk nincs arról, hogy más országokban nem ugyanazt eszik, mint mi itt, attól még nem kell mást lehordani, aki esetleg tudja, hogy a chottage cheese nem ugyanaz, mint a túró.

2015. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A cottage cheese NEM TÚRÓ!Annyi időtök can a purdék mellett,igazán ennek is utánajárhatnátok.Annyi bennük a közös,hogy tejből készülnek.Az,hogy sokan használják túró helyettesítésére,az egy dolog,hiszen például Franxiaországban egyáltalán nem lehet túrót kapni.A cottage cheese szemcsés sajr,mint az icipici mozzarellagolyó,ízetlen,ha az aludtejes,kissé savanykásabb lönyit pl.leöblíted,vagy leszopogatod róla.Atyaisten,mennyi agyatlan!
2015. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, kimaradok a túró-nem túró vitából, sokra úgysem megyünk vele :)

Nálam úgy volt, hogy amint kevesebb szénhidrátot próbáltam enni, konkrétan majdnem elapadt a tejem és napokig annyira ordítottak a gyerekeim, hogy végül tápszert kellett felíratnom, mert állandóan éhesek voltak! Pedig rengeteget ittam én is. Persze az idegeskedéstől még kevesebb tejem lett, szóval én arra a pár hónapra letettem a fogyásról és már az is elég volt, hogy legalább nem híztam :)

Mindkét gyerekemnél ugyanez volt, szóval nem véletlen.

10 és 11 hónapos korukig szoptattam őket, utána ésszerű diétával és mozgással lement majdnem minden. Ami maradt 2-3 kg, azt már csak drasztikus szálkásító diétával tudnám eltüntetni, de nem vagyok én versenyző!!! :)

2015. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Baccátok meg, nem azt nem tudjátok, mi a cottage cheese, hanem azt, hogy mi a túró.
2015. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2015. szept. 19. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!