Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire etikus így teherbe esni?

Mennyire etikus így teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék párt magam mellé, nem akarok senkinek se meg felelni viszont vágyom egy gyerkőcre.Arra gondoltam hogy így is alkalmi kapcsolataim vannak tehát max egyszer kétszer találkozunk, ha nem szedném tovább a fogamzásgátlót a férfinek erről nem szólnék és így esnék teherbe.Anyagilag meg tehetem hogy felneveljek egy csöppséget és a férfinak sem szólnék hogy lett gyermeke a pénzért sem kuncsorogék nála soha.A kérdést azért tettem fel mert édes anyámmal és a barátnőmmel is beszéltem a dologról és azt mondták felejtsem el.Vélemények? Légyszíves nemet,kort írjatok. Köszönöm. 26/L
2015. szept. 19. 13:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

Röviden és tömören: szerintem ez szánalmas!


19/F

2015. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el!

De egy alkalmi szexben bármikor benne lennék! :-)

2015. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ki fejtenéd?
2015. szept. 19. 14:00
 4/38 Jázi :) ***** válasza:
85%

Ez elég rossz ötlet! Így nem érdemes gyereket vállalni és nem is fer, se vele, sem az apjával szemben!

Most csak a saját érdekeidet nézed. Hogy mi lesz majd abba belegondoltál kicsit is?

A gyereket is fogja érdekelni ki az apja..

Meg még nagyon sok minden gázos ebben.

2015. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
29%
Ez teljesen rendben van így,de a férfi soha soha ne tudja meg,hogy lett egy gyereke.
2015. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Szerintem ha felnő azért el lehet neki magyarázni hogy nem akartam párt csak ''öt'' szeretni mert anyu nem szeret kapcsolatban élni
2015. szept. 19. 14:06
 7/38 anonim ***** válasza:
86%

Lenne egy gyerekem, akkor arról tudni akarnék.

Nem dönthetsz más helyett arról, hogy vállal-e gyereket, csak mert te akarsz.

30+ F

2015. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
81%
Mondjuk a lombik sem etikusabb, sem az örökbe fogadás, csak épp a gyerek érdekében ezeket is csak házaspároknak szabad, ha jól tudom. Ha egy időben több partnered van, előfordulhat, hogy még magad sem tudod,ki az apa, csak a gyerek szempontjából nem tudom, mi éenne a jó, a többiek mit mondanak? 57/F
2015. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

De nem vállalna gyereket hisz nem is tudna róla.


Mert jobban szeretném mint az életemet és bármit mrh adnék neki. Nem tudok kapcsolatban élni már többször próbáltam de nekem nem megy

2015. szept. 19. 14:11
 10/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem etikus. Ha ilyen dolgok forognak a fejedben,hidd el,nem vagy elég érett még az anyaságra.
2015. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!