Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire etikus így teherbe esni?

Mennyire etikus így teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék párt magam mellé, nem akarok senkinek se meg felelni viszont vágyom egy gyerkőcre.Arra gondoltam hogy így is alkalmi kapcsolataim vannak tehát max egyszer kétszer találkozunk, ha nem szedném tovább a fogamzásgátlót a férfinek erről nem szólnék és így esnék teherbe.Anyagilag meg tehetem hogy felneveljek egy csöppséget és a férfinak sem szólnék hogy lett gyermeke a pénzért sem kuncsorogék nála soha.A kérdést azért tettem fel mert édes anyámmal és a barátnőmmel is beszéltem a dologról és azt mondták felejtsem el.Vélemények? Légyszíves nemet,kort írjatok. Köszönöm. 26/L
2015. szept. 19. 13:56
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Hidd el az vagyok, fel építettem az egész életem csak egy gyerkőcre vágyom akiért aggodhatok,szerethetem, akinek boldogságot okozhatok.
2015. szept. 19. 14:15
 12/38 Jázi :) ***** válasza:
100%

Pedig tényleg nem vagy még elég érett az anyaságra. Főleg ha eddig mindenki szerint rossz a terved, csak te nem látod be a miérteket!

Egy gyereknek nem csak szeretet kell, főleg nem csak anyai.

Na meg nem olyan egyszerű egyedülálló anyának lenni mint gondolod!

2015. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
38%
Undorító. Baromi önző vagy. Attól hogy te nem akarsz megállapodni egy gyermeknek még szüksége van a másik szülőre is.
2015. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,ha nem tudsz alkalmazkodni egy felnőtthöz- nem tudsz párkapcsolatban élni,te írtad- miből gondolod,hogy egy csecsemővel majd menni fog. Van fogalmad,milyen lesz egy babával,egyedülállóként élni?
2015. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
A Lady-nek igaza van. Ne arra gondólj, te mit akarsz, hanem arra hogy egy gyereknek kell apa is. Ha te nem tudsz megmaradni egy önnálóan is életképes egyeddel, pont egy az egyébként két ember(egy pár) minden percét, éjjel nappal lefoglaló gyerekkel fogsz tudni megbékélni.. Gondold átt kicsit jobban, vagy azt is mondanám hogy érettebben... 21F
2015. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Molyember ***** válasza:

Legalább az igekötőket írnád egybe az igével, ha már ennyire felnőtt vagy.

Egyébként furcsa, hogy a gyerek véleménye nem érdekel, akar-e apát magának. Tudod, a gyerek nem a tulajdonod, hanem egy másik ember.

2015. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek hogy nem akarok magam mellé párt én tudom hogy így jól meg vagyok és a picivel is meg lennék, nekem nem hiányzik a pasi az állandó nyűgjükkel
2015. szept. 19. 15:08
 18/38 anonim ***** válasza:
Neked talán nem hiányzik, de értsd már meg, hogy a gyereknek igen is kell apa. Én már csak tudom, hogy milyen rossz apa nélkül felnőni.
2015. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:

Nem vagy érett egy gyerekvállalásra, lehet,hogy az élet egyéb területein megfontolt, érett döntést hozol, de ezen a területen nem. Te jól meglennél így, és a gyerek apa nélkül?

Ha eljönne az idő és a gyerek az apja után érdekelne, azt mondanád neki,hogy anya nem akart kapcsolatot. Ezzel aztán megnyugtatnád szegényt. Jó lenne, ha nem csak magadra gondolnál, és belátnád, hogy egy ember lelkéről van szó.

2015. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
35%

Na a sok hülye válasz után....


Szerintem sem a legetikusabb. De még is ki a *** érdekel ez ilyenkor?

Véleményem szerint csináld nyugodtan, csak ne várd, hogy a férfi majd felelősséget vállal ezért, ha később valahogy kiderül.

Semmilyen formában.


Sok boldogságot.

2015. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!