Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire etikus így teherbe esni?

Mennyire etikus így teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék párt magam mellé, nem akarok senkinek se meg felelni viszont vágyom egy gyerkőcre.Arra gondoltam hogy így is alkalmi kapcsolataim vannak tehát max egyszer kétszer találkozunk, ha nem szedném tovább a fogamzásgátlót a férfinek erről nem szólnék és így esnék teherbe.Anyagilag meg tehetem hogy felneveljek egy csöppséget és a férfinak sem szólnék hogy lett gyermeke a pénzért sem kuncsorogék nála soha.A kérdést azért tettem fel mert édes anyámmal és a barátnőmmel is beszéltem a dologról és azt mondták felejtsem el.Vélemények? Légyszíves nemet,kort írjatok. Köszönöm. 26/L
2015. szept. 19. 13:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Mielőtt végig olvastam a válaszokat, én is ugyanezt akartam írni, mint az utolsó. Egy-két alkalmas kapcsolataid vannak, és nem használtok óvszert, hat ez elég gaz, te sem, és az a férfi sem lehet valami felnőtt aki leáll veled így. Ezután ha becsúszik a gyerek, hat persze hogy nem is lenne joga felháborodni. De a te dolgod, a terhesség melle még összeszedhetsz egy jó kis gombát vagy vmi komolyabbat. Nagyon érett gondolkodás.
2015. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Azt próbáld megérteni, hogy az a legjobb, ami a gyereknek a legjobb. És az az, hogy legalább ismerje az apját.

Egy barátom mondta, hogy egy tengerimalacot vesz, mert akkor jobban a kezéhez szokik. Mondtam neki, hogy ez a te szempontod, a malacé az, hogy ne legyen egyedül. Kérdés, kinek a szempontja számít? (Azóta vett még egyet.)

2015. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerösöm, aki igy esett teherbe. Azzal a különbséggel, hogy ö szolt a partnerének, hogy ö szeretne gyereket, nem védekezik. A férfi beleegyezett. A nö most egyedül neveli a gyereket, tök boldogok. Ekkor a nö már 39 volt. Neki már azért valljuk be, hogy nem sok ideje maradt a pártalálásra. Neked viszont még bö 10 éved van azért, ezalatt bármi történhet. Találhatsz egy olyan párt, aki mellett nem érzed azt, hogy meg kell felelned neki. És nem, nem igaz az, hogy a férfi nem vállalt gyereket csak azért, mert nem tud rola. Ez borzalmas dolog szeritem. Ehyáltalán nem etikus. És hidd el, a gyereket se fogja kielegiteni az a válasz, hogy "nem akartam párt". Tönkre teheti a gyerek életét ez a "nem tudom ki az apád" dolog. Ha meg esetleg tudni fogod, akkor a gyerek tuti meg fogja keresni. Én legalábbis megkeresném. Minden gyerek megérdemli, hogy normális családba szülessen.
2015. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Fogadj örökbe egy kislányt.

Mert ha fiút szülsz vele sem fogsz kijönni, mikor már idősebb lesz

2015. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem minden ffi olyan, amilyennek leírtad őket, sőt, a legtöbb nem olyan. A babára is kell mosni, főzni. Nagyon sokat kell küzdeni még párral is, hogy normális érzelmi, értelmi, anyagi körülmények között nevelődjön fel. Óriási felelősséget és alkalmazkodóképességet követel az anyaság. Egy kapcsolatból kiléphetsz, ha nem jól mennek a dolgok. Ha szülsz egy gyereket, örökre anya maradsz.
2015. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Már félúton megbánnád.32/N
2015. szept. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nem etikus,de mérhetetlen önzö,és gyerekes vagy ,elég fura elképzelésed van a férfiakrol ,mert a legtöbb férfi pont nem ilyen mint amit leírsz itt .hanem kedves,segitökész 3s tud magára főzni.

Ja és ha felnőtel nem jösz ki akkor gyerekel hogyan akarsz egy gyerek idegesitöbb néha ,nagyobb kötötség mint egy férj vagy társ .

39/N

2015. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Aha, é milyen fsza lesz a gyerekednek majd, mikor a többiek kérdik, apád hol van?

Áh, ő nincs, csak spermadonor volt.


Egyébként csináld, ha akarod, de utólag ne követelőzz, mert AZ szánalmas - bár ez is.

Mondjuk épeszű ffi védekezik egyéjszakás kalandoknál, épp ezért.

2015. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!