Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők hasonló helyzetben, ti...

Szülők hasonló helyzetben, ti bevállalnátok még egy babát?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lányom és egy 2 éves fiam. 39 éves vagyok és szóba jött, hogy lehet szeretnénk még egy babát, de nem tudjuk, hogy be merjük-e vállalni a párommal. Félünk hátha komplikációk adódnak és a lányom se ugrik ki a bőréből a boldogságtól, indoka, hogy már így is sokallja azt a 2-3 órát, amit az öccsére kell vigyáznia naponta meg szünetekben is, bár azt mondta, hogy neki végülis mindegy, mert 1-2 év és úgyis elköltözik itthonról. Szóval amitől nagyon tartunk azok az esetleges komplikációk.

2015. szept. 24. 18:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
71%

Na, elküldtem véletlenül...

szóval max 20-30 percet. De én hozatom az ételt, van takarítónőm és kezdjük hozzászoktatni bébiszitterhez is.


Ne vállalj be több gyereket.

2015. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
57%
Leginkább a lányod kérdezd meg. Az ő dolga lesz rá is vigyázni!
2015. szept. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!