Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anya beteg, apa bulizik?

Anya beteg, apa bulizik?

Figyelt kérdés

Szituáció: én beteg vagyok. 33 hetes terhesen, egy 23 hónapossal vagyok itthon. Apának ma céges buli van... Extra kutyául érzem magam, de a gyereket el tudom látni azért.

Ti mit csinálnátok? Megkérnétek apát hogy jöjjön inkább haza? Vagy kibírnátok fogösszeszorítva? Nem az a fajta aki heti 2x eljár itthonról, nem szívesen mondanám hogy ne menjen, de arról se tehetek hogy beteg lettem.


2015. okt. 16. 14:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi az építő hozzászólást 6-os... Nem képzeld sehogy se adom elő neki. Lehet hogy a te házasságodban így megy, de nálunk nem. Ha azt akarom hogy hazajöjjön, megmondom neki, ha pedig úgy döntök megoldom, akkor nem fogom bosszúból elrontani az estéjét.

Ez esetben az utóbbit fogom tenni.


Köszi a válaszokat, megerősítettetek.

2015. okt. 16. 16:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem hívnám haza. Neki is jár egy kis kikapcsolódás. Írod, hogy alig jár el. Hagyd egy kicsit...
2015. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A férjem 12 órában dolgozik, hol éjjel, hol nappal. 38 fokos lázzal simán elláttam a gyereket is a háztartást is, ráadásul a majdnem teljesen mozgáskorlátozott nagymamája is velünk él stb. szóval én nem hívnám haza.
2015. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!