Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok olyan nevet a...

Ti adnátok olyan nevet a lányotoknak ami mindig is a kedvencetek volt de a párotok exfeleségét véletlenül pont így hívják?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2015. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ezt a nevet, mindig is úgy gondoltam ha lányom lesz ezt kapja. A férjemet nem zavarná... de én valahogy nem bírok beletörődni...hogy lehetek ilyen szerencsétlen?
2015. okt. 18. 21:54
 3/23 anonim ***** válasza:
66%

Biztos hogy nem.

Nagyon sok szép anyakönyvezhető név van, választanék másikat.

2015. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nehéz úgy válaszolni erre a kérdésre, hogy nem vagyok ebben a helyzetben, de szerintem attól függ, hogy milyen a kapcsolat. Pl. a férjem exnejének a nevét adnám (ha tetszene), vele tök jóban vagyunk, de a volt nőjének a nevét nem adnám (az egy riherongy).
2015. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Kizárt.


A nagymamám után szerettem volna elnevezni a lányomat, de az exet is így hívják. Más neve lett.

2015. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Anneee25 válasza:
10%
Mi a név? Szerintem én se adnàm,zavarna.
2015. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Miért ne? Hacsak nem egészen különleges névröl van szó, akkor esetleg átgondolnám. De mivel nem csak egyetlen embert hívnak úgy, ezért nem kötném a párom ex-éhez a nevet.


Az egyetlen ok, amiért NEM adnám, ha a párom tiltakozna ellene, hogy neki ez a név negatív töltésü.

2015. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Marhára nem érdekelne az exfeleseg. Nem róla nevezem el a gyerekemet, akkor sem, ha véletlenül pont ugyan úgy hívják, mint amit én akarok adni a gyerekemnek. Ha világ életemben Katát akartam, akkor az lesz és kesz
2015. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Ez sztem teljes mértékben attól függ,h milyen érzéseid vannak az ex-szel kapcsolatban. Ha rá nem tudsz harag, féltékenység (vagy bármi hasonló) nélkül gondolni, akkor ne add.

Én simán adnám a volt feleség nevét, ha tetszene, mivel soha semmi vizet nem zavart az életünkben. Egy teljesen semleges személy a számomra, semmi negatív érzés nem kavarog bennem vele kapcsolatban. Az más kérdés,h sztem a férjem azért nem repesne az ötletért, de nálatok ez nem gond.

2015. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Viszonylag ritkább névről van szó: Szonja.

Korábban még viccelődtünk is rajta, mert már rég mondtam a férjemnek, hogy pont ez a kedvencem, de amíg nem realizálódott, hogy itt van a hasamban a kislányunk, addig nem zavart ennyire.

A férjemet mondom nem zavarja, engem jobban, nem nagyon szeretem az exét, bár szerencsére ritkán találkozom vele, nincs közös gyerekük... de a neve továbbra is a kedvencem :).

2015. okt. 18. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!