Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után makacs hüvelygomba...

Szülés után makacs hüvelygomba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A gyermekágyi vérzés elmúlása óta tart. Próbáltam Betadine kúpot, Canestent, de ideig-óráig oké, majd folytatódik.

Doki vett kenetet, arra írta a Canestent, de semmi értelme.

Mit csináljak? Már sírva hívtam a dokit, mondta, vegyek még Betadinet nappalra, éjszakára Canestent, használjam egy hétig így....nem segített. Egy hónapig oké volt. Most megint ugyanaz van.

Mit csinálok rosszul? Mit tegyek, hogy elmúljon végre?


2015. nov. 23. 14:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már van időpontom a nemibeteg gondozóba, remélem segítenek.
2015. dec. 8. 22:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem segített a hüvelyflóra helyreállítás se?
2015. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NikiDávid ***** válasza:
Ha szeretkezel kezeld parodat nert ffiak tünetmentesek..... Mire rajottunk miert fertozodok visza ujra meg ujjra ! Necsak neked de a nogyogyasz ha kered a ferjednek is ir fel gyogyszert neg krémet! Ha mindd ketotoknek meg van kezeles ne bàncs belulrol a hüvrlyedet patioasba kapod a zöld lactacid intim mosot fertotlenitoset hisz minden kivulrol megy be! Ja es nem fürödnek mert hip hopp rá mehetett a talpadra is a gomba megha nem is veszed eszre azt onan is vissza kapod! Egyutt erzek veled! Habar en meg nem szültem meg de szenvedtem vele egy parszor terhesseg allatt! 39 hkm
2015. dec. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem alap, hogy a partnert is ki kell kezelni. Nekem a nőgyógyász mindig egyből 2 adagot írt fel, kivéve a kúpból.
2015. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hiába van párom, nem szexelünk. Nincs kedve, szóval ez kizárva. Viszont meg van a labor, és nincs gombám. Ki van száradva, repedezve még a hüvelyfalam is. Írtak hidratálót belülről, kívülről, éjszakára hüvelyflóra helyreállító kúpot meh cink tartalmú krémet. Emiatt volt a sok váladékozás is.
2015. dec. 22. 22:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, akkor végre kiderült a probléma, mondtam, hogy kell egy rendes kivizsgálás. Remélem mostmár rendben leszel!
2015. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!