Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől tartod magad jó anyának?

Mitől tartod magad jó anyának?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy az vagyok e.


de kiegyensúlyozott vagyok én is a gyerekek is.úgy érzem boldogok.és ettől én is az vagyok. ettől gondolom hogy talán az lennék.

2015. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
a lányom elém állt, és közölte, hogy 'jó anya vagy'. azóta minden nap hallom, és rettentő boldog vagyok, hogy így gondolja.... :) egyébként mindig megkérdezem, hogy szeretné-e, hogy változtassunk vmin?
2015. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
boldog a lányom, boldog a férjem, és el van szépen rendezve a ház :)
2015. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a lányomat.Nem tudom jó anya vagyok-e de az életemet oda adnám érte.Nem mindig döntöttem helyesen anyai kérdésekben vagy nem mindig úgy reagáltam ahogy kellett volna,de ettől talán még nem vagyok rossz.

Szerintem minden anya jó anya aki szereti a gyerekét és a legjobbat akarja neki,még akkor is ha olykor hibázik.

2015. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Szárnyakat adok a lányaimnak, önállóságra tanítom őket, nem próbálom magamhoz láncolni őket.
2015. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem különösebben tartom magam jó anyának. Pl utálok játszóterezni, nem vagyok kreatív, nem vagyok olyan, aki leül a gyerek mellé, és órákig képes elszórakoztatni. Nem ugrok rögtön minden hülyeségére, és nincs fényesre nyalva a gyerek popója. Van, hogy lekiabálom, hogy nincs türelmem hozzá. De imádom, ő a mindenem, szerencsére tudja hogy szeretem, és ő is szeret. Tudja hogy mindig számíthat rám, ha szükséges, hogy nemcsak az anyukája vagyok, hanem a barátja is. Gyakran keresem, hogy mivel tudnék neki örömet szerezni, akár programról legyen szó, akár valami apróságról, amire vágyik, sokszor engedek meg neki olyat, amihez marhára nincs kedvem, és rumlival jár, de az ő kedvéért belemegyek, még jó képet is vágok hozzá.


Van hova fejlődni, de a legfontosabb, hogy szeretem, és ezt a tudtára is tudom adni.

2015. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

olyan dolgoktól, ami természetes kéne legyen egy anyában

kezdve azzal, hogy felelősségteljesen van vállalva, nincs a kórházban hagyva vagy eladva szervkereskedőknek 1 naposan.., stb

de a 4-es utolsó mondatában egyszerűbben van megfogalmazva

2015. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Jelen pillanatban romokba az anyai onbizalmam, szoval semmitol.. nemreg tertem vissza a munkaba es atmenetileg nagyszuloknel lakunk.. gyerek szerepben erzem magam tok faradtan.. de bizom benne hogy hamarosan tudunk valtoztatni ezen
2015. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gyerekem visszajelzéséből :) (pl. anya te olyan gondoskodó vagy és mindenre gondolsz :) )
2015. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mindent megteszek és megadok a lányomnak. A nap minden percében számíthat rám.

Követek el hibákat biztos,de a gyermekew a legfontosabb a világon!!! Én ebből érzem habár töjéletes nem de jó anyja vagyok a kislányomnak!!!! :-)

2015. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!