Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben bevállalnád...

Ilyen helyzetben bevállalnád a gyermeket?

Figyelt kérdés

Anya jelölt 23 éves, apa jelölt 27 éves.

Albérletben laknak(nem is akarnak saját lakást).

Anya jelöltnek érettségije van+műkörmös, szülők vállalkozásában dolgozik. Apa jelöltnek is érettségije és felszolgáló végzettsége van, étteremben főpincérként(teremfőnökként) dolgozik.

Anya jelölt keresete 80-120 ezer között, forgalomtól függ. Apa jelölt keresete 160 ezer + borravaló.

2 éve vannak együtt, már mind a ketten kiélték magukat.

Anya jelölt szülei 44-45 évesek. Apa jelölt szülei 55-57 évesek.


2015. nov. 30. 09:56
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Milyentől? Olyantól aki segíti a gyermekét?

Vagy az a jó ha 18 évesen az utcára vágtam volna, hogy most már old meg egyedül?

2015. nov. 30. 12:10
 32/48 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást!!!! Főleg ha az illetőnek örömet okoz!!!!!! Az összes bevételre írtam, hogy viszonylag jó! Nem csak az anya bevételére!
2015. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
95%

aki kb ott akar állni mikor összehozzák a gyereket.

amúgy hiába jó a 100 fizu vidéken, a kiadások a gyerekre ugyanazok mint a fővárosban

2015. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Ha apuka munkahelye megszűnne akkor több pénzt kap a lányom.

Igen itt vidéken a legtöbb munkás gyárban dolgozik, ahol az átlag kereset 80-100 ezer ft.

2015. nov. 30. 12:14
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, őszintén szólva nekem az az érzésem, hogy Te szeretnél mielőbb unokát (holott még te is fiatal vagy), és ezért a cél érdekében képes lennél rábeszélni a lányodat, hogy ha kockázattal is, de menjen bele ebbe a történetbe...és bizony, ettől engem is mentsen meg az ég...

a legnagyobb tisztelettel mondom neked, hogy a 2 év nagyon kevés, a fizetés még hagyján, főleg ha van szülői segítség, habár épp te állítottad, hogy a saját lábukon állnak, némi ellentmondás.

2015. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Eszembe sincs ott állni.

Igen az ugyan annyi, de mi magunkra is vállalunk a kiadásokból és ők is szépen erre félreteszik a pénzt.

2015. nov. 30. 12:16
 37/48 anonim ***** válasza:
35ös mennyire megmondta! és baromi igaza van!!!!!
2015. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Attól, hogy a saját lábukon állnak nem kaphatnak szülői segítséget?

Nem, nem én erőltetem. Nekünk is van rajta kívül egy 8 éves fiúnk, én is nemrég babáztam.

2015. nov. 30. 12:19
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
de kaphatnak. itt csak az a probléma, ha veletek történik valami, vagy összevesztek, akkor hiába tudjátok őket segíteni, ha apuka elveszti az állását..de nem tudom mit vitatkozol. Feltettél egy kérdést ok, őszintén leírtuk a véleményünk. Nem tetszik, rendben van. Akkor lépj tovább ha meg nem fogadod el mi a fenének tetted fel a kérdést??
2015. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

De ennyi erővel soha senki ne vállaljon gyereket, mert ahogy mi összeveszhetünk, így bármikor bárki meghalhat elveszítheti a munkáját stb.

Mi is holnap meghalhatunk, akkor megörökli a vagyon, ház, vállalkozás felét az öccsével...

2015. nov. 30. 12:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!