Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mivel és hogyan teltek...

Nektek mivel és hogyan teltek a kórházban töltött napok szülés után?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7: kitalalom: vác?
2015. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1. babánál(Péterfy kórház):pihenéssel,nyugodtan,babaázással.A látogatók nem jöhettek a kórterembe,2 ágyas-nem fizetős-szobában voltam,babával(éjszakára elvitték,ha kérte anyuka,én-és a szobatársam se kérte).Könnyű,gyors szülés.

2.babánál(Szt.István khz.):vidáman,pihenten,babaázással(aki persze non-stop velem volt).Ez is nagyon könnyű,gyors szülés volt.Bár itt jöhettek látogatók a kórtermekbe,ráadásul 5-en voltunk kismamák egy szobában,valahogy mégis flottul,egymást figyelembe véve mentek a dolgok.

3. baba(szintén Szt. István khz.):nagyon gyors szülés(cakk-pakk 2 óra),ezután 1 ágyas,nem fizetős szoba(a szülésznőm ajánlotta fel,ez azoknak van fenntartva,akik a szülést követő 6 héten belül valamiért visszakerülnek).Nagyon,nagyon jó volt!Péntek délután szültem,hétfő reggel mehettünk haza.A baba itt is non-stop velem volt.Addig jókat aludtunk,én rádióztam,a telefonomon játszottam,olvastam,fogadtam a látogatókat(csak a nagyszülők,a férjem,és a gyerekek jöttek).Bár az István szülészete általában tök tele van,2012 szeptember végén totális nyugalom,"kihasználatlanság" volt.Legalább is az én érzetem ez volt....sokszor visszasírom a kórházi nyugodt,"kiszolgálnak" napokat.

2015. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első nap pihentem, utána ha nem volt kint velem a fiunk, akkor beszélgettem a szobatársaimmal, meg gyűjtöttem az erőt, hogy minél előbb rendbe jöjjek. Komolyan jó volt csak nézni a plafont is. Se internet, se könyv, semmi nem érdekelt. Rendbe is jöttem a 4. napra, mire jöhettem haza és itthon nem tudtam már se pihenni, se feküdni, kezdődött a több (kis)gyerekes fokozata az életünknek.
2015. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11, nem nyert :) Debrecen, Klinika.
2015. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!