Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis hogyan kellene hívnom?

Mégis hogyan kellene hívnom?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy némelyik becéző formától engem is kiráz a hideg. De gyakran találkozok vele, egyesek mennyire irritálónak tartják ezeket a főneveket: pocaklakó, baba, gyerkőc, gyermek... Mik lehetnek még ilyen szavak? Szerintetek mégis hogy illene hívni a gyerekedet? Vagy ezeket a becézéseket csupa gyermektelen tartja csak helytelennek? Minden vélemény érdekel :)

2015. dec. 18. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lurkó, manóbogár, csöppség, poronty, trónörökös, bajnok, mókus meg cicó, apróság, kisded, bébi, babuci, babóca, kisbabszi, tündérbogár, husifalat, nyuszibogár, cukorborsó, cukorpóni, cukorfalat, falatka, csemete

Amúgy én szeretem a kérdésben felsorolt szavakat:)

2015. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*tündérvirág:D:D
2015. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A pocaklakò aranyos,bàr nem hasznàlom, kicsi albèrlőt szoktam mondani viccesen. Nekem sokkal gicsesebb ha valaki "szerelmemnek""èletemnek"èletem èrtelmènek"egyetlenemnek" nevezi a gyerekèt. De nevezd ùgy ahogy akarod ne èrdekeljen ki mit gondol,mindenkinek van vèlemènye de Neked csak a tied ès a pàrodè legyen fontos.
2015. dec. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azèrt tegyük hozzà hogy a baba pontosan ùgy viselkedik az elejèn ès a test is ùgy èrzèkeli,mint egy èlősködőt mèg ha rosszul is hangzik. Az anyàtòl "vesz el" mindent amire szüksège van. Nem tudom a pocaklakòròl abszolùt nem valami parazita jut eszembe de kinek mi.
2015. dec. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nevezd porontynak.

még mindig jobb mint a pondró.

2015. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!