Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti belevágtok\vágnátok a 3...

Ti belevágtok\vágnátok a 3 gyerekbe az új támogatási rendszerrel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi három gyereket vállaltunk, mert ennyire vágytunk, így terveztük már mikor szóba került a családalapítás. Nem vállalnék gyereket támogatási rendszerre, egyrészt mert azt egy tollvonással át lehet írni, meg lehet vonni. Másrészt mert nem csak az első évekre kell gondolni.
2015. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem, sőt még második gyerekünk se lesz, nemhogy 3.

Ha nekem 3 gyerekem lenne, akkor az úgy történne, hogy magunkat a párommal érzelmileg, idegileg, a napi teendők ellátása, megszervezése tekintetében adott módon tegyük, illetve olyan jövedelemből és bevételből, megtakarításokból, amikből saját magunk fel tudjuk nevelni. Mert tudod, van az egyik párt, hoz be ilyen-olyan támogatásokat, aztán jön majd egy kormányváltás és elveszik. Akkor mi lesz azokkal a családokkal, akik erre vállaltak 3 gyereket? Mert őket még fel is kell ám nevelni...szóval nem, nekem nem tud egyik kormány se olyat ígérni, hogy arra én nagy családod vállaljak!:)

2015. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
a barátnőmék pont most mondták,hogy ők igen.
2015. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
nem.
2015. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem alapoznék erre. A támogatások mindig változnak, lehet, simán kitalálhatják 1 év múlva, hogy mostantól nincs semmi támogatás. Ráadásul ahogy nő a gyerek, egyre több a kiadás, jóval több mint amennyi plusz támogatás jár érte, no meg az is korhoz kötött ugye.
2015. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%

csak a támogatási rendszer miatt nem...azért nem olyan sok az a 33 ezer Ft hogy amiatt vállaljak harmadikat...a kiadás sokkal több.

ha vállalok azért vállalok mert - hogy az előttem levő szavaival éljek - vagyok olyan elmebeteg, hogy szeretem a gyerekeket és meg van rá az anyagi lehetőségünk ellátástól függetlenül.

2015. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem...
2015. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló leírta az álláspontomat, nem is ismételném meg.
2015. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Akkor en elmebajban szenvedek mert 3 gyerekunk van?? :D Mi se a tamogatasert vallaltuk hanem mert ennyit akartunk..DE! Ha valaki 3 gyereket akar tudatosan igy dont,akkor azt mondom hasznalja ki a lehetoseget!
2015. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!