Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti belevágtok\vágnátok a 3...

Ti belevágtok\vágnátok a 3 gyerekbe az új támogatási rendszerrel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 18:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Kettőt terveztünk, kettő van. Nem lesz ezért sem harmadik.
2015. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kettőre van anyagi és emberi kapacitásunk, most várjuk ketteskét, a táogatás miatt se bírnánk többet, főleg emberi kapacitással. Szerintem emiatt vállalni felelőtlenség, de ha valakinek csak ennyi hiányzik anyagilag egy nagyobb lakáshoz és amúgy is szertne 3-at, azoknak nagy segítség.
2015. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
42%
vitán felül kizárólag az áll,hogy te egy idióta vagy.
2015. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nem, egyet akartunk egy is lesz. nem érdekel ki, mennyit adna 2 illetve 3..vagy akár 10 gyerekre.
2015. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Érdekes számomra az itteni statisztika. Azt hittem ez sokaknak sansz és kapnak a lehetőségen, de ezek szerint nem...
2015. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Eddig is hármat akartunk. Most van úton a második, pár év múlva szeretnénk a harmadikat, de el fog szerintem tartani egy ideig, mert a második sem könnyen sikerült.

Egyébként minket ténylegesen érintene a dolog jelen pillanatban, mert tavaszra terveztük, hogy megvesszük az első saját lakásunkat. Mármint eddig is ez volt a terv, de nyilván, ha ehhez igénybe tudunk venni némi pluszt, akkor élünk is vele. Ha nem, nekem az sem gond, így is, úgy is vennénk lakást, de ha tíz millát még adnak hozzá, akkor nyilván jobbat tudunk venni, mint enélkül.

2015. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
már mint a lakástámogatási rendszere gondol ? amiröl mostanába cikkeznek ?
2015. dec. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem akarunk 3 gyereket. Mindig is egyet terveztünk, mert úgy érezzük, mi ennyinek tudunk békés boldog otthont és és megfelelő szeretetet adni. Minden tiszteletem a több gyerekeseké, de nekünk ez nem menne, így vagyunk boldogok. Ígérhetnének milliókat is, akkor se vállalnánk többet.
2015. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Eddig is legalàbb 3at, max. 4-et szerettünk volna, most van úton ketteske. Nem fogom bànni, ha lesz lehetősègünk könnyebben boldogulni, de csak erre nem alapoznék.
2015. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!