Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mikor jött el az a...

Anyukák, mikor jött el az a pont nálatok, hogy elhagyjátok a gyereketek apját?

Figyelt kérdés

Főleg olyan érdekelne, akinél nem a megcsalás, verés, lopás stb. nagyságú dolog volt a háttérben, hanem pl. elhidegülés.

Mennyi ideig próbáltátok rendbe hozni a kapcsolatot?

Hány éves volt a gyerek és hogy viselte?

Hogy tudtatok megegyezni láthatásról, gyerektartásról, vagyonfelosztásról?

Volt hová mennetek vagy maradtatok ti a lakásban?

Sikerült talpra állni utána?

Ti is ilyen pocsékul éreztétek magatokat a döntés után? :(


2016. jan. 2. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

2 éves volt a fiam.egyszerüen nem tekintett rám nőként,hiába tettem bármit.

fél évvel elötte szoltam neki,megbeszéltük,de sose vette komolyan h elköltözök.

gyerek jol viselte,én költöztem el.

jol éreztem magam utána,akkor lett volna szar ha nem lépek ki ebből az egészből.saját lakásomba vissza tudtam volna költözni ha ugy alakul,de nem oda költöztem.

2016. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most vagyok ebben a helyzetben, egy kisbabaval.

A szules utan bejelntette, hogy en mar nem vagyok szamara no ( csaszar volt, nem hoztam el, noies maradtam , szobaval nem ez az ok )

Fel eve probalok mindent, de hozzam sem er.

Nem tolt velem idot.

Ja igen, es kozolte, hogy amugy utal velem lenni, nem akar velem elni.

Idegenkent elunk.

A masik a penz, keves a gyesem ( hosszu komoly betegseg miatt hem tudtam dolgozni sokaig ) , igy igazabol az o fizetesebol elunk. Es ezt minden nap a fejemhez vagja.

Koltoznek, de egyelore nincs hova, es penzem sincs. Igy turok, es sirok .

2016. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez az elhidegülés okozta. Kb 1 hónapig volt érdekes számára a baba, pedig ő akarta jobban... Utána minden az én nyakamba szakadt. Ő csak játszott a telefonján meg tv-zett. Hiába próbáltam neki mondani, nem vette komolyan de megsértődött, hogy én cseszegetem. Mindenre az volt a kifogás, hogy ő fáradt. Aztán meguntam. Szerencsére hamar találtam mást magam mellé, még ha ideiglenesen is. Nekem is csak a gyes volt sajnos, de így is megléptem tőle, mert a végén már bezárt a lakásba meg ilyeneket csinált.

Azóta újra férjhez mentem és van egy 1,5 éves kicsi is. Az exem viszont azóta nagyon lecsúszott, tele sikertelen párkapcsolattal és adóssággal, amik elől ősszel Németországba menekült. Amikor elkoltoztem tőle, akkor a gyerek 1,5 éves volt. Most 5 és fél éves. Jól viselte, nem is nagyon emlékszik rá, a mostani férjemet tekinti és szólítja apának és a kistesóval is remekül kijön :) A láthatás egy ideig ment csak kéthetente hétvégén, aztán megunta a dolgot, minden más fontosabb lett. Vagyis eddig is az volt, csak az anyja kényszerítette, hogy vigye (egyszer bevallotta). Már az exem anyja viszi kéthetente. Nagyon szereti az unokáját, mindent megad neki, vele normális maradt a viszonyom. Gyerektartást kell, hogy fizessen, mert 1,5 éve feljelentettem a rendőrségen, hogy nem fizet. Ennek előzménye is van, de hosszú. A lényeg, hogy ez volt a gyerek számára a legjobb döntés amit valaha meghoztam.

2016. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnöm panaszkodik mostanában ,hogy egyszerüen képtelen a férjéhez "úgy" viszonyulni.Lenne kedve a szexhez nem a libidójával van baj ,csak nem a férjéhez.Amikor tudja leszereli ,kéthetente egyszer "megadja magát" mert ezt kb így nevezném.De egyébként nem tervezi elhagyni mert remek ember a szemében ,imádja mint egy testvért.Sajnálatból van vele ,pedig még 30 évesek sincsenek.Azt hiszem én nem bírnék így élni ,ez már nagyon a vég.
2016. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előzményekhez tartozik,hogy kiderült,hogy viszonya volt.Sokkolt a dolog,de nem akartam szakítani,úgy gondoltam,próbáljuk meg helyrehozni.Azt nekem is vágta már a szemembe,hogy az ő pénzéből élek,mindezt úgy,hogy az én ingatlanomban lakunk,és gyedet illetve tgyást is kaptam,mert volt munkaviszonyom.És mégis...a biztosítékot az vere ki,hogy mindazok után,hogy én megbocsátottam,tűrtem,ő nem változott semmit,hazudgált össze-vissza,nem számíthatok rá,sosincs itthon.Így elhagyom.
2016. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek és a 2-esnek tudnám mondani, hogy a védőnőtől kérjen segítséget, hogy hova tudna menni, pl. anyaotthonba. Nem szabad tűrni! Nagyon nehéz a pokolból kijönni, de lépni kell.
2016. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Azért pokolról nincs szó, szimplán nem így képzelek el egy kapcsolatot, még 11 év és 2 gyerek után sem.

Úgy gondolom, hogy 35 évesen még talán van esélyem újrakezdeni, de persze nem azonnal.

Viszont az bonyolítja a helyzetet, hogy albérletbe kéne mennem, mert a párom házában élünk. Dolgozom és van jövedelmem ugyan, viszont errefelé nagyon elszabadultak a lakásárak, havi 130-150e Ft lenne csak az, hogy lakunk valahol és maradna kb. 100e Ft minden másra, ami nem valami sok, 2 kisiskolás mellett meg aztán végképp...

Ráadásul nemrég lett kiskutyánk, őt sem vihetném el, a gyerekeknek viszont a szíve szakadna meg, na meg persze nekem is.

Annyi, de annyi beszélgetésen vagyunk már túl, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaha is rendbejönne-e a kapcsolatunk.

Néha úgy érzem, hogy egyszerűbb lenne, ha megcsalt vagy megvert volna, mert akkor egyértelmű lenne a döntés...

2016. jan. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!