Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom (vagy már nem is...

A párom (vagy már nem is tudom, az-e még) várandós, és a terhessége miatt engem gyűlöl és mindenért engem tesz felelőssé! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Terhességmegszakítást mégsem vállalt, habár ez is felmerült benne az elején, sokszor a fejemhez is vágta, de aztán voltak periódusaink, amikor minden rendben volt és most már kicsúszott ebből az időből. viszont ezt majd minden nap a fejemhez kapni, hogy kevés vagyok, szar, és utál, utálja a terhességet, én tehetek mindenről, stb, nehéz megemészteni! nem tudom, hogy csak simán engem utál, vagy mást szeret, ezért gyűlöl engem, hogy tőlem terhes, vagy mi lehet az oka?! mindent megtennék, mellette lennék, de semmi nem jó neki!
2016. jan. 4. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

*annyira


Szerintem is ül le Vele mond el,de otthagyhatod a gyereket tudod támogatni,látogatni stb az anyja nélkül is,nem kell mindent elviselni,de ezt előbb add tudtára, hátha észhez tér

2016. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek azokkal akik szerint a parod tulzas amit csinal. Szerintem ez mar szimpla hiszti. Most a kornyezetunben is van egy kismama aki az elso babajat varja, hihetetlen,hogy mit ossze nem hisztizik allandoan, minden baja van, panasz aradat jon belole ha valaki erdeklodik az allapota felol.

Es mielott valaki nekem esne es a 3. terhessegem 18. heteben vagyok raaadasul ikreket varok . Az elso fiammal felidoig , a masodikkal a szulesig voltam rosszul, emelyges, hanyas, hanyinger, most az ikrekkel csak 14. hetig de most tobbet is hanytam. Raadasul mindket fiam orias baba volt , ajulassal, szedulessel is kinlodtam a felidotol, a nagy nyaron szuletett vele nagyon durvan vizesedtem is. Megsem panaszkodtam szinte sosem , nem hisztiztem es foleg nem toltottem ki a haragomat a ferjemen.

Amelyik no igy viselkedik az ne csodalkozzon ha ott hagyjak.

2016. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ezek szerint akkor nem szeret, azért képes erre.

akit szeretünk, azt nem bántjuk. nehéz ezt így feldolgoznom.

2016. jan. 5. 12:58
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Persze, hogy nem szeret. Ez nem kérdés. Beszélj vele, és költözz el.

Mindenben tudod támogatni úgy is, hogy nem aláz a sárba.

A terhesség nem mentseg a bunkó viselkedésre.

2016. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ulj le vele megbeszelni meg ezt. Szeretni szerethet. A tisztelet az, ami elveszett kicsit, de hatha rendbehozhato a dolog. Ne add fel ilyen konnyen, de mindenkepp beszeljetek. Kapd el egy jobb pillanataban, amikor normalisan lehet vele beszelni. Ne a gyk-n keres vizvalaszto valaszokat. Ez a ti csaladotok elsosorban.
2016. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!