Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon fontos kb.20 perc -...

Nagyon fontos kb.20 perc - fél órás elintéznivalóm van hétfőn reggel. Egyedül hagynátok 5 hónapos babátokat a 4 éves gyereketekkel ennyi időre úgy hogy megmondjátok neki, hogy ha bármi baj van csengessen be a szomszédba?

Figyelt kérdés
Megmondanám neki, hogy ne vegye ki a kiságyból (de az is lehet hogy inkább a járókába hagynám ott), ne csináljon vele semmit csak figyelje hogy ne legyen baj, és ha bármi van azonnal csöngessen be a valamelyik szomszédhoz. Kivitelezhető ez szerintetek? Sajnos senkit nem tudok most megkérni a felügyeletre és nagyon hamar visszaérnék.
2016. jan. 9. 21:04
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
87%
Te jo eg... dehogy @_@
2016. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem!
2016. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
98%

én szerintem rugalmasan és lazán nevelem a gyerekeimet, de valahogy ezt én sem tenném meg :/

Keress valakit, barátnőt, munkatársat, szomszédot, vagy vidd őket magaddal.

2016. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
92%
Nem, dehogy! A 4 évest se hagynám egyedül, nemhogy még egy kisbabát is rábízzak...
2016. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy felelősségteljes szülő fejében ez az opció meg sem fordul. Ha nincs más lehetőség, akkor a picit magadra kötöd vagy babakocsiba rakod, a 4 éves meg már önjáró és együtt mentek.
2016. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy, vinném őket, vagy megkérném akár a szomszédot, hogy menjen át addig. Ezek miért nem opciók?
2016. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
87%
4 évesre???!!! Dehogyis! Egy ennyi idős gyerek nem tud még kezelni egy ilyen helyzetet. Sőt...Még rá is figyelni kell, ne csináljon butaságot. Az oké, hogy a kicsivel a járókában mondjuk nem lesz semmi, de a négy évessel addig mi lesz?
2016. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan, megállt az ütő bennem, hogy egy ilyen kérdés megfordul valaki fejében...

Honnan tudod, hogy nem fog történni baj és hazaérsz időben?? Nem, nem nem....ugye nincs ilyen szülő??...

2016. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
82%

Meg sem fordulna a fejemben ilyén baromság!

Bocs,de te nem vagy 100as!

2016. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
86%
A nagyot vidd oviba a kicsit meg vidd magaddal.
2016. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!