Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon fontos kb.20 perc -...

Nagyon fontos kb.20 perc - fél órás elintéznivalóm van hétfőn reggel. Egyedül hagynátok 5 hónapos babátokat a 4 éves gyereketekkel ennyi időre úgy hogy megmondjátok neki, hogy ha bármi baj van csengessen be a szomszédba?

Figyelt kérdés
Megmondanám neki, hogy ne vegye ki a kiságyból (de az is lehet hogy inkább a járókába hagynám ott), ne csináljon vele semmit csak figyelje hogy ne legyen baj, és ha bármi van azonnal csöngessen be a valamelyik szomszédhoz. Kivitelezhető ez szerintetek? Sajnos senkit nem tudok most megkérni a felügyeletre és nagyon hamar visszaérnék.
2016. jan. 9. 21:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
70%
merre laksz kérdező? bár kevés esélye van annak hogy egy városban vagyunk, de addig bevállalnám a gyerekeket.
2016. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
96%

Egyedul sem hagynam otthon,nem meg egy 5hos babara vigyazzon.

Inkabb kerd meg a szomszedot,vagy ha nincs mas,vidd oket magaddal

2016. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
96%

Beszélj a szomszéddal. A 31-estől nagyon rendes de egy idegenre sem bìznàm a gyerekem bàr valóban kicsi az esélye hogy egy helyen laktok.

Biztos bevàllalja a szomszéd annyi időre.

2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
94%
csak azért mertem felajánlani, mert ha egy helyen laknánk tudna referenciákat kérni rólam, bébiszitterkedem évek óta, hasonló korú kicsikkel:-) de persze, idegenre nehéz rábízni a gyerekeket.
2016. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
71%
És ezt telefonon vagy emailban nem lehet elintezni? ????
2016. jan. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
93%
Nem ,semmikép sem .ha baja lesz valamelyiknek még elmész mit csinálsz ,én lányomat bevitem karácsony előtt munkahelyemre ,mert nem volt ovi viszont be kellet menem valamit át venni és senki nem szolt érte .én vagy a szomszédott kérném meg vagy be viném a gyereket magamal ,ha tetszik másnak ha nem .
2016. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

MONDOM igazatok van, nem gondoltam rendesen végig. Nem fogom itthagyni őket később beszélek a szomszéddal.

E-mailben vagy telefonon nehezen tudnám felvenni a fizetésem. Tilos bevinni gyereket a munkahelyemre. Nem lehet. Nem ilyen ha tetszik másnak ha nem kérdés.

Köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 10. 08:01
 38/44 anonim ***** válasza:
Ha már kiutalták a pénzed, nem fogod tudni kp-ben felvenni. Csak mikor visszajön az infó, hogy nincs ilyen bankszámla (mert gondolom nem a bankszámlaszámodat szüntetted meg, hanem a bankszámládat). Hívd fel telefonon a munkahelyed és kérdezd meg előtte!
2016. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon kíváncsivá tettél, megkérdezhetem milyen munkahely ez, mivel foglalkoztok ott, hogy ennyire tilos gyereket bevinni? Veszélyes anyagokkal vagy ilyesmi?

Örülök, hogy beláttad, ez rossz gondolat volt, hogy egyedül hagyd őket.

2016. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
90%
Felvenni valóban nem tudod telefonon vagy emailban, de egy uj szamlaszamot vagy postacimet be tudsz mondani és máris meg van oldva
2016. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!