Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon fontos kb.20 perc -...

Nagyon fontos kb.20 perc - fél órás elintéznivalóm van hétfőn reggel. Egyedül hagynátok 5 hónapos babátokat a 4 éves gyereketekkel ennyi időre úgy hogy megmondjátok neki, hogy ha bármi baj van csengessen be a szomszédba?

Figyelt kérdés
Megmondanám neki, hogy ne vegye ki a kiságyból (de az is lehet hogy inkább a járókába hagynám ott), ne csináljon vele semmit csak figyelje hogy ne legyen baj, és ha bármi van azonnal csöngessen be a valamelyik szomszédhoz. Kivitelezhető ez szerintetek? Sajnos senkit nem tudok most megkérni a felügyeletre és nagyon hamar visszaérnék.
2016. jan. 9. 21:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez csak kamu, mert ezen mindenki megütközik és válaszol...nem lehet ilyen felelőtlen egy anya sem.
2016. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
84%

Minden napra jut egy ilyen kérdés?


Eszembe sem jutott volna.

2016. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom,dehogy!A két kisebbem között 3 év 4 hónap a korkülönbség,de eszembe sem jutott volna,hogy vigyázzon Rá.Most,hogy a nagyobb lassan 8 éves lesz,a kicsi 3 volt szeptemberben,semmi nem változott!A nagyot már itthon hagyom 15-20 percre-ha szeretné,és a nyugalma miatt sokszor szeretné-de együtt a 2 kicsit soha!
2016. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
82%
És ha a nagyobbik megijed, felgyújt valamit, kifigyeli valaki hogy nem vagytok otthon és bemegy? Mert gondolom az ajtót nem zárnád be, mert egy 4 éves nem fog tudni kinyitni egy zárat hogy becsöngethessen a szomszédhoz(már ha feléri a csengőt). tényleg nem opció hogy a szomszéd vigyázzon rájuk?
2016. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%

csak nem te vagy aki a kicsit a kiságyban hagyja egy telefonnal a kiságyban míg a nagyot oviba furikázza?

már vártam ezt, szép gondolat egy 4 évesre bízni egy 5 hónapost, remélem rádtalál a gyámügy ;)

2016. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
68%
Tudnám mi az a hely, ahol nem nézik el a gyerekeket...
2016. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
72%

NEM!

Megsem fordulna a fejemben !!

Angliaban ezert borton jar ...

2016. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
83%

25, nekem is pont ez jutott az eszembe!!!!


nem, nem hagynám oket egyedul. a szomszéd jojjon át arra a félorára..vagy vidd át oket.

2016. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Semmiképp.
2016. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Jó igazatok van csak bepànikoltam mi legyen a munkahelyemre kell bemennem mert nem kaptam meg a t-gyàst elfelejtettem szólni h megszüntettem a bankszàmlaszàmom. Nem lehet bevinni gyeteket. Anyósom vigyàzott volna ràjuk de valami hànyós vìrust kspott el ìgy nem tud màst hirtelen nem tudok az én szüleim messze és nincs olyan baràtnö aki olyankor ide tudna jönni. A férjemnek muszàj bemenni dolgozni. Mem is gondoltam végig hogy nem érné fel a csengőr meg hogy nyitva kéne hagyni a lakàst. Holnap megpróbàlok beszélni a szomszéd nénivel. Muszàj megkapnom hétfőn a pénzt ezért sürgős.

Azért is kérdeztem hàtha ìrtok jó ötletet.

Nem én vagyok aki az àgyban hagyja a babàt a telefonnal. ???

2016. jan. 9. 22:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!