Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan nagy baj, ha valaki...

Olyan nagy baj, ha valaki bébiszittert alkalmaz?

Figyelt kérdés

A történet a következő: mostanában többször kellett olyan helyre mennem a 3 gyerekemmel, ahova nem vittem volna őket, ha tudott volna rájuk vigyázni valaki, mondjuk egy nagymama.(okmányiroda, szülés utáni kontroll) kifejtettem egy ismerős anyukának, hogy havi 2-3 órára keresek bébiszittert. burkoltan, de egyértelműen minősített. mindezt úgy, hogy anyukája minden délelőtt segít neki, pedig csak egy 3 éves gyereke van. és azon kívül is rábízza a gyereket, ha dolga van.

tényleg olyan rosszat tennék ezzel a gyerekeknek? természetesen szívesebben bíznám őket nagyszülőre, rokonra, de nincsenek.


2016. jan. 22. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem gáz egyáltalán!
2016. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek után még mindig adsz külső véleményekre? :)
2016. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Énis fogadnék ha tudnék, de mivel falura nem jönnek ki, így felejtős. Az meg fogja be a száját akinek van segítsége. Szerintem.
2016. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, sajnos
2016. jan. 22. 15:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha szóba kerül, kérdezd meg, hogy ő mit ajánlana a helyedben. Javasoljon alternatívákat, hátha van valami jó ötlete.
2016. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ki ez az ismerős, hogy ennyire adsz a véleményére?

Legközelebb kérdezd meg, hogy ő hova teszi a gyereket, ha anyukája nem ér rá.

2016. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a szavaiból azt vettem ki, hogy a megoldás szerinte, hogy viszem őket ugyanúgy magammal mindenhova. csak jobban kellene örülnöm az ilyen helyzeteknek:)

én mindenkinek a véleményére adok. vagyis inkább csak zavar, ha bárki megszól. de itt inkább arról van szó, hogy elbizonytalanított, hogy tényleg jó ötlet-e- (egyébként olyan talán egyszer volt, hogy nem ért rá anyukája, akkor a férjét ugrasztotta)

2016. jan. 22. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztos akad olyan ember is a környezetedben, aki meg azt kifogásolná h 3 gyerekkel mész okmányirodába.

Ne légy ennyire bizonytalan magadban! Legyél egy kicsit tökösebb!

Természetesen semmi gond azzal h bébiszitterre bíznád a gyerekeket.

2016. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki, hogy vigye magával pl nőgyógyászhoz a gyerekeidet :D
2016. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na figyelj kérdező!

Én az egy szem lánykámmal néha alig bírok nemhogy 3 gyerekkel! Le a kalappal elötted. Én a 7végére olyan vagyok mint a mosott xar. Úgy örülök,h a párom átveszi a gyereket.

Kit érdekel ki mit mond! Ha megteheted hívj segítséget.:-)

2016. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!