Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan vettétek rá magatokat,...

Hogyan vettétek rá magatokat, hogy gyereketek legyen?

Figyelt kérdés
A párom szeretne. Úgy beszéltük meg, hogy egy gyereket vállalok de többet semmiképpen nem akarok.Ő kettőt akart. Viszont nagyon nehéz rászànnom magam. Aki nem vágyott gyerekre és szült egyet, hogy vette rá magát? 31/N
2016. jan. 30. 07:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
úgy, hogy minél idősebb leszek, annál kevésbé lesz energiám hozzá és azt nem akarom
2016. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem kellett rávennem magam. De megpróbáltam elképzelni a helyzetet. Így nem vállaltam volna.
2016. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
10%
Gondolj csak bele, ha majd ott lesz a baba a kezedben, mennyire szereted. Vannak olyan emberek, akik felelőtlenségből teherbe esnek, nem akarják a gyereket, de szülés után pedig megszereti egyből és látja, hogy milyen fontos is ő igazából.
2016. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed teljesen. Már van egy gyereked, és a másodikra nem tudod rászánni magad?
2016. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!