Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apa munkanélküliségét...

Az apa munkanélküliségét meddig néznéd el a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

Két kisikolás gyerekünk van. A férjem hosszú hónapok óta várja a számára megfelelő lehetőséget, minimálbéres, csicska munkát nem hajlandó elvállalni, egyszerű szakmunkás képesítéssel rendelkezik.

Az utóbbi években nagyon kevés ideig volt foglalkoztatott, általában évente néhány hónapig dolgozik.

Belefáradtam, hogy egyedül az én felelősségem a család fenttartása.

A helyzetét nem szégyenli, ha beszélni akarok vele róla azt mondja, hogy majd csak lesz valahogy.

Rákérdeztem, hogy mi lesz ha velem valami történik azt válaszolta akkor nem fizetünk számlákat.

Hatalmas tehetetlenséget érzek.


2016. febr. 8. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem lenne elfogadható. A gyerekek miatt (is) dolgoznia kell, és ha csak egy szakmunkása van, akkor nem fog nagyon jó ajánlatokat kapni. Én elválnék, és akkor rá lenne kényszerítve, hogy dolgozzon, mert a gyerektartást fizetni kell valamiből.
2016. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Egy normális férfi szerintem szégyenli, ha huzamosabb ideig nincs munkája...
2016. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Ugyanaddig, amíg az anya munkanélküliségét. (Más esetekről beszélek). Semeddig. Ha az egyik fél semmit nem csinál, a másik meg termeli a pénzt helyette is, az csak mérgezi a kapcsolatot.

Ennél fogva nem vennék el olyan nőt, aki nem dolgozik. Esetedben pedig elválnék.

2016. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Terhesen mindkétszer végig dolgoztam, a gyerekekkel 2 évig voltam GYED- en.

Szerencsére jól képzett, keresett szakember vagyok, gondolom ezért gondolja a férjem, hogy megteheti amit tesz, mert én úgyis megoldok mindent.

2016. febr. 8. 10:39
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Kihasznál... nem tisztel. Szeretitek még egymást szerinted?
2016. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Ultimátumot adnék neki: ha egy hónapon belül nem megy el dolgozni, mert az neki derogál, akkor le is út, fel is út. Nem tudnék férfiként nézni egy ilyen herére, tök kiábrándító.
2016. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Szeretjük e egymást?

Én hatalmas csalódást és magamrahagyottságot érzek, neheztelek rá azért, hogy eltartatja magát.

Ha beszélgetni kezdünk akkor otthagy, változtatni nem hajlandó.

2016. febr. 8. 10:42
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Fordítva ismertem ilyet teljesen ráment erre a házasság, el is váltak. A nőnek büdös volt a munka miután szült, nem volt kedve menni dolgozni igaz addig se dolgozott soha. A férfi pedig munkahelyén dolgozott délelőtt délután meg otthon maszekolt, hogy ne legyen hiányuk.. szerintem elég szégyen volt a nő a te esetedben pedig a lusta férj. Én nem tartanám el így, inkább a válás.
2016. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Igazság szerint tudod te már, hogy válni kéne, csak nem mersz lépni.
2016. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha van valami kapcsolatod, akik ajánlhatnak munkát férfinak, adj neki ultimátumot, hogy vállalja el. Kíváncsi lennék amúgy, mit csinál otthon egész nap?
2016. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!