Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apa munkanélküliségét...

Az apa munkanélküliségét meddig néznéd el a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

Két kisikolás gyerekünk van. A férjem hosszú hónapok óta várja a számára megfelelő lehetőséget, minimálbéres, csicska munkát nem hajlandó elvállalni, egyszerű szakmunkás képesítéssel rendelkezik.

Az utóbbi években nagyon kevés ideig volt foglalkoztatott, általában évente néhány hónapig dolgozik.

Belefáradtam, hogy egyedül az én felelősségem a család fenttartása.

A helyzetét nem szégyenli, ha beszélni akarok vele róla azt mondja, hogy majd csak lesz valahogy.

Rákérdeztem, hogy mi lesz ha velem valami történik azt válaszolta akkor nem fizetünk számlákat.

Hatalmas tehetetlenséget érzek.


2016. febr. 8. 10:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A ferjemnek van egy ilyen "baratja". Osszejarunk veluk, egyidos gyerekeink vannak (ovodasok) nekik is 2 meg nekunk is illetve nalunk utban a kovetkezo ketto baba (ikrek) . Ott mar evek ota nem dolgozik a ferj , 2 hetnel tovabb nem bir megmaradni egy munkahelyen sem. Ott is az asszony dolgozik. A ferj is " jo " lehetosegre var . Ugyanaz a vegzetsege mint az en ferjemnek akinek mindig van hosszutavu, jol kereso munkaja es egyfolytaban kapja a jobb ajanlatot. A ferjem probalja a baratjat is beajanlani a jo helyekre, oda ahol O dolgozik de a barat nem megy , mindig talalva valami kifogast,hogy miert nem.

Kozben allandoan panaszkodik ,hogy anyagilag nem jutnak elorebb. Szegeny felesege tenyleg rengeteget dolgozik, nagyon csodalom,hogy meg nem tette ki a ferje szuret.

Szemely szerint en nem birnam ezt elnezni a ferjemnek.

2016. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Most szembesültem vele, hogy ismét jócskán megcsapolta a pénztárcámat, persze kérdezés nélkül.

Többször eljátszotta, hogy miután kivett 20.000- 30.000 Ft- ot azt mondta ő nem volt,biztos rosszul emlékszem.

Ma nagyon határozottan kérdeztem rá, hogy ideje ne legyen hazugsággal felelni.

Azt is előrevetítette, hogy elképzelhető, hogy még jövő ilyenkorra sem lesz munkája.

2016. febr. 9. 18:31
 23/25 anonim ***** válasza:
Adj hetet adnék neki, aztán lapát.
2016. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Oké-engem meg se lep,hogy lop-de nem kellene végre valamit tenned?!Többen javasolták,hogy lépj!Sőt,ezt már rég meg kellett volna tenned....bár ezt szerintem Te nagyon jól tudod réges régen.
2016. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egy hetet, bocsánat. Marha bosszantó egy férjed van...
2016. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!