Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekek ellátása a nő...

A gyerekek ellátása a nő dolga. Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
Én nőként úgy gondolom, hogy igen, legalábbis amíg a gyerek pici. Most őszintén, mit tud kezdeni egy férfi egy pici babával? Én nem is szívesen adnám ki a kezemből a kicsit, amíg nincs legalább 1 éves. Utána persze már az apuka is besegíthet, ha szeretne.
2016. jan. 29. 15:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2016. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Annak a dolga, aki ráér.
2016. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Neked van gyereked?


A gyereknek 2 szülője van, nem csak egy.

És csak hogy hergeljelek: az én férjem főzni is szokott, mosogatni is, sőt porszívózni is...

2016. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

"Most őszintén, mit tud kezdeni egy férfi egy pici babával? "


Mondjuk a szoptatáson kívül bármit, amit te is csinálsz vele?

2016. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

"Utána persze már az apuka is besegíthet, ha szeretne."


Nagylelkűséged határtalan!

2016. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Elmagyaráznám, de az én férjem is olyan, mint a 3-as válaszolóé, és nincs kedvem neked magyarázni, hogy mennyivel jobb az élet, ha megbecsül a férjed. ezt dobta a gép.
2016. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. A szoptatáson kívül mi az amit nem tud megcsinálni az apuka? Sőt ha megbízható akkor akár a nagymama? Nem kell a babára rá csimpaszkodni, nyugodtan ki adhatod a kezedből.
2016. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek vele egyet.

Egy apuka is baromi sok mindent meg tud csinálni. Kb. bármit, amit anyuka. Ugye, ahogy előttem írták is, kivéve a szoptatást. Bár ha azt nézem, hogy nekem fejnem is kellett, mert annyi tejem volt és szülést követően többször kórházba kényszerültem, így speciel nálunk még az anyatejet is volt, hogy a nagymama adta oda cumisüvegből.

És ne viccelj már, nem adnád ki szívesen a kezedből? Oké, hogy te hordat ki és te szülted, de elviekben ketten hoztátok össze és ugyanolyan szülei vagytok a gyereknek, nem?

Ugyanolyan jogokkal és kötelezettségekkel rendelkeztek, innentől fogva igen is apuka is tud a gyerekkel foglalkozni, sőt, kell is engedni, hogy foglalkozzon vele!

Remélhetőleg még nincs gyereked és mire lesz, addigra megváltozol!

2016. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Még nincs, de tervezzük hamarosan. És az én férjem is segít minden másban a háztartásban, de a kisbabagondozást nem fogom elvárni tőle. Ő maga is mondja, hogy nagyon nehezen boldogul a nagyon kicsikkel, de majd később bepótolja.
2016. jan. 29. 15:53
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az alapállásból szokott oda eljutni a kapcsolat a gyerek 1-2 éves korára, hogy "mert az a szemét nem csinál semmit, már tropára mentem a kimerültségtől, ő bezzeg csak a tökét vakarja este a tévé előtt".


Mondjuk az is vicces, hogy a közös háztartásba "besegít", mintha ezzel szívességet tenne.

De ha téged boldoggá tesz az önkéntes rabszolgaság és a mosogatásban meg a babatutujgatásban teljesedik ki az életed, akkor tényleg a közelébe ne engedd a férjedet!

2016. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!