Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 7éves gyerek mitől pisilhe...

Egy 7éves gyerek mitől pisilhet be éjszaka?

Figyelt kérdés
Nekem nincs gyerekem, nem is értek hozzájuk. Azt tudom hogy max 3éves kora körül abbahagyta, de nemrég újra bepisil. A szülei minden nap szinte kinyírják egymást.. (ordítozás, egymás anyázása még este 10után is.. ) Lehet attól hogy mindig veszekedés van náluk? Nem kéne akkor valami külső embernek szólni? Nem káros ez a gyereknek? Valamit tehetne egy kívülálló?
2016. febr. 16. 08:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján tuti,hogy pszichés oka van!Szerinted az ordítozás,anyázás káros?!Azért ezt nem kérdezheted komolyan!

A z én középső gyerekem 7.5 éves,és kb. 1 hónapja nem pisil be(nem minden éjjel volt ez gond,de rendszeresen,mondjuk havi 10-15 alakalommal biztos).Ő makk egészséges testileg,és lelkileg is rendben van,kiegyensúlyozott,szerető nagycsaládban él.Nemes egyszerűséggel olyan mélyen alszik,hogy egész egyszerűen nem ébred fel rá,hogy pisilnie kell.Ez kb. 1-2 hónappal ezelőtt változott.Gondolom ahogy fejlődik az idegrendszere,úgy egyre "érzékenyebbé",jobban "ingerelhetővé" válik.

2016. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!