Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is így gondoljátok? Egyik...

Ti is így gondoljátok? Egyik ismerősöm szerint a gyereken spórolok.

Figyelt kérdés

A lényeg, van 3 gyerekem. A kettő már sulisok. Minden megkapnak, természetesen ésszerű keretek között. Mindkettő sportol versenyszerűen, mindkettő jár olyan különórára, amire szeretne, egyik angol, másik számtech. Nem szakadt ruhába járnak, kapnak enni rendesen :) De gazdagok sem vagyunk azért. De sose maradnak le semmiről, minden befizetek, a nagy már nagyon figyel , hogy "vagány" legyen, így igyekszünk vásárolni. Nincs egy gardróbra való ruhája, de ami van azt szereti és vigyáz rá. Kb. ennyi a körítés. Tehát megszületett a 3-dik. Ő még pici. A DM*ben találkoztam egy ismerőssel, szintén babás. Elkezdtünk beszélgetni az árakról. Én teljesem gyanútlanul megjegyeztem, hogy milyen iszonyú mértékben felmentek a bébiétel árak. 330 ft alatt szinte nincs is. De a 400 felett elég gyakori. Sokallom, főleg amikor már napi 2-szer eszik. Így mondtam, hogy én inkább főzök neki, mert egy bébiétel árából gyakorlatilag 3 adag főzelék kijön, úgy, hogy csirkemell is van benne. Erre az ismerős megszólalt: idézem:" én nem a gyerekemen spórolok"

Ez nekem rettenetesen rosszul esett. Én sem rakta spórolok. Mivel érzékeny bőrű, csak a pamperstől nem pirosodik ki, hát azt veszem. Hordom babaúszásra is. Én minden tőlem telhetőt megteszek érte, nem hittem volna, hogy már az itthoni főzés is a rossz anya kategóriába sorolható :( Nektek mi a véleményetek?


2016. febr. 16. 09:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

ugyan, egyik füleden be, a másikon ki! :))


szerintem jól csinálod a dolgokat a gyerekeiddel, teljesen ésszerűen.


meg mindenkinek a maga módszere a legjobb.

én pl. azért adok üveges babakaját a fiamnak (7 hónapos), mert abban jobban bízom.

szerintem a jó minőségű babaételeket szigorúbban ellenőrzik, mint az áruházban vagy akár a piacon megvett zöldségeket, gyümölcsöket..... mind ugyanarról a nagykerről jön ám. :)

az csak egy dolog, hogy én otthon szeretettel, odafigyeléssel készítem el a pempőket neki, de ki tudja eleve mennyi vegyszer van bennük?


biopiac meg nincs a környékünkön.


egyelőre így csinálom, aztán majd 1-1,5 éves korára szépen azt fogja enni, amit mi. nyilván nem TÚLédesítve vagy TÚLsózva.... de valamennyi azért kell, könyörgöm. :) nem kell túlparázni.

2016. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!