Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát várok, de anyósom...

Babát várok, de anyósom kézzel lábbal hadakozik ellene. Lehet ebből még jó anyós viszony? Eddíg nyeltem a párom miatt.

Figyelt kérdés

5 ève vagyunk együtt. 2 évig albérletben laktunk és a tavaly vásárolt közös házunkat idén befejezik. Anyósom szerint,még fiatalok vagyunk,vetessem el(eszem ágában sincs). Eddíg azthittem kedvel,ezek szerint mégsem.


25 éves vagyok,stabil szakmával,munkahellyel,diplomával. A párom 30 éves,mérnök. Nem értem a problémáját anyósomnak,bár sejtem,hogy az a gondja,hogy a páromnak jóval magasabb a fizetése mint nekem. 3 hónapja ebédnél,minden előzmény nélkül megkérdezte,hogy hogy működik a külön kassza nálunk. Mondtuk,hogy egy kasszán vagyunk,akkor fel volt háborodva,hogy de hát a fia többet keres jóval. Nem a pénzéért szeretem és nem is költöm. Emellett pedig a házba ugyanannyi részt tettem bele (nem tagadom,szülői segítséggel) mint ő.


A lényeg. Eddíg nyeltem,nem szóltam,meghúztam magam,hogy ne legyen bonyodalom,de kezdem unni. A hormonok is közrejátszanak,de egyre többet sírok miatta,főleg ha belegondolok,hogy talán engem utál és a gyerekünket sem fogja szeretni.


A párom megmondta az édesanyjának,hogy mégegyszer meghallja tőle az abortusz szót,akkor nem fogja többé rányitni az ajtót. Na de anyósom azóta 2x is mondta nekem telefonba,de én azóta sem mondtam a páromnak,ismerem..beváltja az ígéretét. Mit tehetnék még?


Alapjáraton nyugodt típus vagyok,de egy idő után kirobban a feszültség. És most pont itt tartok. Anyagilag biztosítva vagyunk. A ház hitelmentes (falu) és a baba születésére be lesz fejezve minden rajta. Mi a gondja még? :(


2016. márc. 8. 20:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

párodnak szépen mond el, majd kiosztja anyukát.

ha hív, tedd rá a telefont.

hidd el kapar majd ha megszületik az unoka, na akkor már késő lesz!

2016. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!