Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A barátnőm teljesen be van...

A barátnőm teljesen be van indulva, hogy neki márpedig kislánya lesz. Mennyire egészséges ez? 26/F 26/L

Figyelt kérdés
Alig, hogy kiderült, hogy terhes ő már vásárolja a kislány ruhákat, tervezi a lányos babaszobát. Folyton arról beszél, hogy milyen jó lesz majd ha nagy lesz terveznek csajos programokat stb. Mondom nem a barátnőd lesz hanem a lányod (ha ugye lány lesz). Erre megsértődik... Meg mindig mondom neki, és mi lesz ha kisfiú lesz? De szentül meg van győződve, hogy neki csak lánya lehet. Szerintem ő még éretlen az anyaságra pedig már 26 éves. Néha olyan érzésem van, hogy ezt az egész babaprojektet ki akarja sajátítani magának. Mintha én nem is léteznék. Szeretném megkérni amúgy a kezét, de megijeszt ezzel a gondolkodásmóddal.
2016. márc. 11. 08:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

Mindig is tudtam, h nekem lanyom lesz, sosem jutott eszembe, h fiu is lehet.

Terhes lettem, persze, h lany lesz, erre a 12. hetin betippeltek, h fiu. Sirtam egy picit, es masnapra total atalltam, a tobbi uh-on megerositettek, h fiu, valoban az lett, es majdnem nyolc eve tart ez a szerelem. :)

O is at fog allni, ha megsem az lesz, es el sem fogja tudni kepzelni, h nem fia van. Azert a ruhakkal, festessel stb kicsit alljon le, keressen unisex csini rucikat. :)

2016. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

Lányomnél fiút éreztem. Most nem tudjuk még,de fiút gondolok. És miért? Mert lányt szeretnék inkább,és emiatt gondoltam hogy fiú úgyis.Párom lányt gondol,barátnőm fiút. De ő mondta amit gondol más nőknek,tuti a másik lesz.

Hormonok? Mondjuk nekem túlzás a párod kissé,pedig nő vagyok,másodszor várandós,de sose voltam bekattanva egy nemre.Nem vásárolgatok semmit ,minek,majd később.

2016. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%
Én nem hiszek ebben a női megérzés dologban, egy csomó ellenpéldát tudnék mondani(itt is van jó pár kérdés, ahol sírva írják, hogy tévedtek, hogy dolgozzák fel). Az hogy valaki pont ráhibázott az egy dolog, szerencséje volt. Csak nehogy maga alatt legyen a kérdező barátnője, ha mégis fia lesz. Ez veszélyes...
2016. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Az én barátnőm is ezt csinálta...aztán meg jól betört a feje,mikor megmondták,hogy fia lesz...

Akkor megvolt zuhanva! Persze a fb-ra nyomta,hogy kisfiú juhéj,juhéj,közben meg bőgött,hogy nem lány!

Van,aki olyan dolgokat is irányítani szeretne,amit nem lehet,többnyire azok,akiknek múnden könnyen megadatott.

de csak a saját tapasztalatából hajlandó tanulni!

2016. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

gy fikarcnyival sem szerettem volna jobban kisfiút, mint kislányt, egyszerűen csak TUDTAM, hogy fiam lesz.

Más, amikor valaki gondolja, vagy szeretné, hogy ez vagy az legyen, és tényleg létezik, hogy az ember tudja. nem lehet megmagyarázni, nem volt opció, egy pillanatra fel sem merült a kislány, pedig nem lettem volna csalódott.

Másodiknál terveim vannak, de megérzésem nincs. Mindegy mi lesz.

2016. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Az elsőnél fiút szerettem volna, bár utólag visszagondolva inkább anyósi nyomasra mert volt már 2 lány unokája és nagyon fiút akart. Aztán lány lett! Másodiknál mondtam mindenkinek h ugyis lány lesz mert sokma lány a családban, fiú lett. Most a3. Nál a pozitív teszt óta erzem hogy lány lesz, és eddig 3 uh is igazolta ezt! Persze a fiúnak is örülnék de jó hogy kislány lesz! Azért ha véletlen fiú lesz ápolgasd a lelkét hogy milyen jó is fiús anyukának lenni. A fiam szerelme vagyok, engem akar majd feleségül venni! ❤ egész más vele a kapcsolatom mint a lánnyal, a lány apás nagyon, a fiú meg anyás! Ez így van jól! Boldog problémamentes babavárást!
2016. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

:)

Szerintem nincs semmi baj a baratnoddel sőt tok aranyos h ennyire bele éli magat. :)

2016. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
Én mindigis kislányt szerettem volna , a férjem fiut. Kislányunk lett. Most nem adná 100fiuért sem.Ha lányotok lesz azért örvendhetsz mert jobban szeretik a lányok az apjukat , nemtudom miért van ez , de nekem a 6hónapos lányom mikor hazajön az apja , már mind neki kacag , hozzá akar menni .. Mondtam is a férjemnek hogy ejsze őt jobban szereti, s vigasztalt hogy minden gyerek az anyjához kicsit jobban kötödik de én ezt nem látom :/De mikor nagyobb lesz eggyütt csinálhassuk a csajos programokat :) Ha fiad lesz akkot majd eggyütt mentek focizni stb. Végülis mindegy mi lesz mert úgyis imádni fogjátok ;)
2016. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem jött be a női megérzés.Végig fiút hittem,lány lett.Ne próbálj rá hatni,most sokra nem mész vele.
2016. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%
ha éretlennek tartod minek csináltatok gyereket?
2016. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!