Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A barátnőm teljesen be van...

A barátnőm teljesen be van indulva, hogy neki márpedig kislánya lesz. Mennyire egészséges ez? 26/F 26/L

Figyelt kérdés
Alig, hogy kiderült, hogy terhes ő már vásárolja a kislány ruhákat, tervezi a lányos babaszobát. Folyton arról beszél, hogy milyen jó lesz majd ha nagy lesz terveznek csajos programokat stb. Mondom nem a barátnőd lesz hanem a lányod (ha ugye lány lesz). Erre megsértődik... Meg mindig mondom neki, és mi lesz ha kisfiú lesz? De szentül meg van győződve, hogy neki csak lánya lehet. Szerintem ő még éretlen az anyaságra pedig már 26 éves. Néha olyan érzésem van, hogy ezt az egész babaprojektet ki akarja sajátítani magának. Mintha én nem is léteznék. Szeretném megkérni amúgy a kezét, de megijeszt ezzel a gondolkodásmóddal.
2016. márc. 11. 08:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Hat en tudtam, hogy fiam lesz ..mas nem is lehet, aztan mikor közöltek, hogy kislany megkérdezte a doki hanyadik gyerek ? Mondtam, hogy elso csak azt gondoltam 😂😂😂


Azota van meg egy lanyom... Szoval ennyit a női megérzés rol



Tervezetek egyutt mondd el neki mit érzel es hogy jobban szeretnél részt venni benne...

2016. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó vagyok, amugy az nem baj szerintem ha a barátnőm is a lanyom 😊
2016. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nyugi ha tényleg szereted akkor nyugodtan kérd meg a kezét ,amugy 3. Gyereknek kislányt szeretünk volna ,és kislány is lett igaz csak 36 . héten mondták biztosra hogy lány mert adig nem mutata meg .de fiuk is aranyosak .
2016. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!