Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyermekének évet kellett ismételnie, vagy majdnem kellett, mert betegség miatt olyan sokat hiányzott? Hogy történt, hány óra hiányzásról volt szó?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:30
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Szia, sajna nem immunerősítő, hanem asztmagyógyszer.

Nálatok is vérvételes volt a vizsgálat?

Majd megírom az eredményt, ha megjött, Dvitamin meg immunszintek lettek nézve az allergia mellett.

Alaperedmények meg vannak, vasa határon belül van, de nagyon alul. Azt olvastam, alacsony vas is okozhat felső légúti tüneteket.

2016. ápr. 5. 15:36
 12/46 anonim ***** válasza:
Szia. Igen,vérvétel volt. Kiváncsi vagyok,mert nagyon puffad a lányom:(. Igem,vashiány is okoz felső légúti bajokat,sajnos,ha beteg a gyerkőc,akkor a vaskészlet lemerül,viszont betegen nem lehet vadat szedni,mert táplálja a bacikat:(. Nem írt az orvos fel semmit? Mi régen Maltofert kaptunk. Jó egészséget Nektek,kiváncsi leszek az eredményetekre.
2016. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Bocsi,vasat akartam írni😃
2016. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Szia. Mi újság Veletek? Hogy van a gyerkőc? Kiderült mi áll a betegségek hátterében? Sajnos az én lányom megint beteg:(((már alig van hangja. A vérképe jó,tejcukor terhelésre kell menjünk. Májusra kaptunk időpontot. Remélem ti jól vagytok. Szép napot Nektek.
2016. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az nem jó, szegényke suliba sem jár most? Jobbulást neki!

Megvan a labor, minden allergia eredmêny negatív, immunjai jók, az A az, ami határon belül vam ugyan, de nagyon alulról.

Eléggé dugul az orra, az öccse vasárnap óta lázas, 39 felett van jellemzően, valami vírus, úgyh izgulok, elkapja-e a lányom.

2016. ápr. 13. 12:14
 16/46 A kérdező kommentje:

Tüdőgyógyászhoz kell majv visszamenni hamarosan, most egyelőre más tervem nincs. Nektek van még, ami allergiára utal vagy a gyakori betegségek miatt kell?

Lányom csúnyám ekcémás volt bava korától, 3.5 éves koráig szigorú tejdiétán volt. Aztán úgy tűnt, kinőtte, de ki tudja.

2016. ápr. 13. 12:19
 17/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Sajnos nem tud suliba járni,ezen a héten már biztos,hogy nem megy,de szerintem jövőhéten sem:(((. Az én lányomnak is benne van a normál tartományban az A, de szintén alulról. 0,5 az értéke. A házi orvosunk szerint 1 egésztől nincs erős immunválasz,hiába van benne a normál tartományba. Tej termék allergiára azért gondoltunk,mert nagyon puffad,szeles,sokat görcsöl a hasa és,ha nem szedjük folyamatosan a bélflóra javítót akkor 6szor van laza kaki. Tejfehérje negatív lett,marad a tejcukor. Mióta beteg nem adok neki tejterméket és napi 2szer van széklete. Szegény öcsi:(((((,jobbulást kívánok,remélem már jobban van és a tesó sem kapta el. Nem irigyellek,kitartást Nektek. Nem tudom Nektek csináltak e nyálból IGA szintet. Ha az 0,tehát nem mérhető,akkor nem növik ki ezt a beteges korszakot,de ha mérhető,akkor előbb utóbb túl lesznek ezen a korszakon. Ha gondolod kérdezz erre rá. Gyors gyógyulást kívánok😃
2016. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Szekretoros IGA a neve nyálból vett mintának.
2016. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Ezt a szekretoros vizsgálatot Nektek csinálták? Hol? Mi lett az eredmény? Ezt megcsináltatnám, de nem találtam helyet, aholcsinálnák.

Lányomnak tegnap reggelre bedagadt a szeme alatt, szegénykém, érdekesen néz ki. Régen sosem volt ilyen gondja, de most tél óta vissza, visszatér.

Neki 0.65 az iga-ja.

Prick teszten voltatok?

2016. ápr. 15. 09:36
 20/46 anonim ***** válasza:
Bocsi, most láttam, hogy a válaszomat véletlenül privát üzenetben küldtem el. Nem baj?
2016. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!