Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyermekének évet kellett ismételnie, vagy majdnem kellett, mert betegség miatt olyan sokat hiányzott? Hogy történt, hány óra hiányzásról volt szó?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Szia. Nem voltunk Prick teszten, szégyen vagy nem, de nem tudom mi az:((( Ti voltatok?

A nagylányodnak dagadt be a szeme alatt? Mitől van? Szegény, nagyon sajnálom:( Annyira átérzem a próblémátokat, szerintem tök ugyanabban a cipőben járunk. Én most Just nahrinnak a narancsos vitaminjánt adom immonuglukánnal együtt. Nem mondom, hogy csodaszer, de tavalyi évhez képest annyi a változás, hogy nem 10 antibiotikumot kapott 1 év alatt csak 4-et. Már ez is jó:))))

Szekretoros IGA-t véletlenül csinálták meg. Elmentünk egy ismerős által ajánlott orvoshoz(daganatos gyermekeket gyógyít), hogy segítsen Gréti immunrendszerén. Átnézte a leletet és csodálkozott, hogy immonologus miért nem csinálta meg a vizsgálatot, úgyanis a nyálkahártya az elsődleges védelmi vonal. Ha az 0 akkor nincs meg az elsődleges védelmi vonal és mindig beteg lesz. Immonologust kérdezd meg, hátha megcsinálja. Vagy nem immonologusnál voltatok vérképen?

Kisöcsi jobban van?

Vigyázzatok magatokra.

2016. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Csak bemásoltam ide is az üzenetemet, nem nagyon értek ehhez a rendszerhez:)))))
2016. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Szia

Hogy van a lányod?

Nálunk remélhetőleg lezajlott, a lányom is lázas lett, szombaton, de le ismentmagától, másnapmeg már nem volt. Úgyhogy most nem maradt ki a suliból, aminek ő annyira nem örült.☺

2016. ápr. 19. 15:27
 24/46 A kérdező kommentje:

Prick teszt a karcolásos allergiavizsgálat, neki csináltáktavaly, kicsi penészallergia jöttki, akkor azt mondták nem jelentős, de a tüdőgyógyász szerint simán lehet azis.

Tavaly nyáron a fél arca dagadt be, a szemei, jaj az is borzasztó volt, persze ki nem derült, mitől.van egy lyukas foga, felmerült, h attól, de nem venném biztosra.

Aztán volt még egy atópiás tüdögyuszijais.

2016. ápr. 19. 15:30
 25/46 A kérdező kommentje:

Bocs a hibákért, de útközben írtam, héven és néha mellé ment.

Taminál még azt vettem észre, hogy a klímára is nagyon érzékeny, arra is, ha túl hideg van az utcához képest, ha valahová belépünk, de maga a klíma is köhögteti pl. kocsiban.

Hétfőn megyünk immunológushoz.

Nektek mi lett az eredménye a szekretoros vzsgálatnak?

2016. ápr. 19. 16:45
 26/46 anonim ***** válasza:
Szia😃örülök,hogy írtál. Nem tudtam,hogy ez a teszt neve,de volt nekünk is. Negatív lett,pedig allergiás a liba,kacsa tollra. Örülök,hogy hamar túl lendült a betegségen😃. Atópiás tüdőgyulladás? Jesszus ez rosszul hangzik. Nekünk most az ajánlotta a doki augusztusba kezdjük el a Broncho Waxomot. Ti szedtétek már? Megoszlóak a vélemények. Az én lányom 2hete beteg,antibiotikum lett,sajnos. A szekretoros vizsgálat szerint mérhető az Iga nyálból is. Pontos számot nem tudok,telefonon mondták el az eredményt. Állítólag kinövi max 14éves koráig. Köszi😃😃addig megöregszünk😃. Ez az arcfeldagadás elég ijesztően hangzik:( azóta kiderült mi okozta? Mi írattunk fel füll orr gégésszel sóterápiás inhalátort,ha gondolod nézz utána,elég jól felszakítja a lerakodást. Néha az Aldiba is lehet kapni. Jó egészséget Nektek és beteségmentes időszakot😃😃
2016. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
A klíma nálunk is mumus:(nem szeretem. Lakásunkba nem is vettünk,kocsiba igyekszünk úgy használni,higy ne Grétire menjen. Nálunk Gréti baromi izzadékony,suliba többször át kell öltözzön. Nézték,hogy nem e strumma,de negatív,gondolom,hogy emiatt is hamar megfázik. Állítólag lehet az alacsony IGA miatt.:(
2016. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok mit fog mondani az immonologus. Megírod majd? Szép hétvégét😃
2016. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Szia!

Szegény Gréti, akkor legalább az antibiotikum hátha gyorsan segít. Köhög, lázas?

Na, ma már Tami is otthon volt, este borzasztóan fájt a hasa, kicsi hőemelkedés, aztán most hívott a mama, h 38.8.

Borzasztóan kiborító ez az egész.


Lehet, hogy a hétfői immunológushoz sem fogunk tudni majd elmenni.

Inhalátorunk van, a tüdőgyógyász is nagyon ajánlotta, azt mondta, legyen olyan megszokott, mint a napi fogmosás.

Broncho vaxomot még nem próbáltuk.

Arcdagadás oka nem derült ki, fülészretren azt mondták a foga, fogászaton azt mondták, kizárt, h a foga, fülészet, sürgősségin allergiát mondtak, be akarták fektetni, de azt nem hagytuk.

2016. ápr. 22. 15:00
 30/46 A kérdező kommentje:

Legutolsó fül, orr gégész is azt mondta hogy olyan 10 éves kora körül kinövi.


Munkahelyemen is baromi boldogak ám. Pedig nálunk még a mama is a szomszédban van. Nálatok ez hogy alakul?


Na, akkor most már hétfői iskolakedést kívánok és szép hétvégét!

2016. ápr. 22. 15:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!