Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyermekének évet kellett ismételnie, vagy majdnem kellett, mert betegség miatt olyan sokat hiányzott? Hogy történt, hány óra hiányzásról volt szó?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnálom az időpontot, viszont örülök, hogy jártok suliba.:). Nálunk nem volt még olyan év, hogy ne kellett volna antibiotikum:( Általában felső légútból lett szövödmény, vagy felfázás (sokszor volt 3-4x genny a vizeletben). Voltunk nefron, de semmi elváltozás nem volt, majd kinövi.

Szoboszlón lakunk, igen:), de strandra nem nagyon járunk, mert mindig hányás-hasmenés volt a vége:(, nem beszélve a tömegről, hihetetlen milyen idióta pár külföldi vendég. Simán félrelök a járdán, bárhol. Van itt egy tök szép tó, ahol van homokos rész, oda szoktunk járni fürődni, főzni a barátokkal:)))Nagyon szeretjük. Gréti vízmániás. Nem lehet kiszedni:)

Ha jártok erre nyugodtan keres meg minket, szerintem Nektek is tetszene:)))

Remélem már betegségmentes időszak jön, nektek is, nekünk is.

Oltáson gondolkodtam, de a férjem oltás ellenes, így még nem adattuk be, de én erősen rágódom rajta.

Szép hétvégét:) Kiváncsi vagyok mit mond a tüdőgyógyász:)

2016. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Szia!

Szombati tüdőgyógyászt lemondtam, mert az van már egy, lassan mjad hozzá is megyünk kontrollra.

Köszi a meghívást, aranyos vagy! Többször szóba került már Szoboszló, mint nyaralási helyszín, de aztán valahogy mindig máshová mentünk.

Hányás, hasmenés ismerős, Cserkeszőlőn többször is sikerült összeszedni, persze Taminak, de ez volt Nyíregyházán, Sárváron is, érdekes ezekret Máté megúszta, de a baráti család kisfia, akikkel együtt szoktunk nyaralni, szintén el szokta kapni, úgyh minden évben megbeszéljük utána, h inkább a hegyekbe megyünk. De aztán persze csak a strandolós nyaralást választjuk, mert amúgy meg imádják. Tavaly,Gyulán már nem volt ilyen gond, remélem, idén sem lesz.

Nincs még meg az eredmény? Most kap valamit amúgy Gréti?


Jó hétvégét, pihenést Nektek!

2016. ápr. 29. 15:30
 43/46 anonim ***** válasza:
Szia. Nincs eredmény,mert mikor mentünk a rendelőbe,doktonő szerint nem volt piros a torka,így nem vette le,köhögés sajnos még mindig megvan. Máté szerencsés😃immunrendszere jól leküzdi😃. Most bélflóra javítót adok neki,meg elkezdjük a Manó Mannát. Rem.hétfőn már sulizunk. Felmérőkre kellett bevinnem csüt.pénteken. Ti jól vagytok? Ti szedtek vmit? A nyaralást komolyan gondoltam,ha jártok erre😃. Betegségmentes időszakot😃szép hétvégét😃
2016. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Szia! Mi újság, tudott menni Gréti suliba, jobban van?

Tami jár, orra dugul, de.most nem olyan vészes. Ő az asztmagyógyszert szedi, preventan juniort, grapefruit mag kivonatot.

Máté ugyanezt, csak az asztmagyógyszert nem. Én mdg ma rászántam.magam végre az olajfalevélkivonatra, valamire csak jó lesz.:-)

Nincs kedved privátban folytatni, pl. emailban ?

Sikerültek a felmérők? Tami is rögtön első nap írt a hiányzása után, szerencsére jól sikerült.

Szép napot!

2016. máj. 3. 14:38
 45/46 anonim ***** válasza:
Szia. Köszönjük az érdeklődést,hétfőn kezdtük a sulit,de ma már levert,kiváncsi leszek,hogy lesz mikor megyek érte:(már kivagyunk. Sajnos csúnyán köhög,dugulgat az orra is. A felmérők jól sikerültek hála istennek😃gratulálunk Taminak is😃. Jó lenne privátban vagy emailben,nekem mindegy😃,írd meg melyik jobb neked. Már alig várjuk a nyári szünetet hátha jobb lesz. Akkor most Tami is nyomja a sulit? Szereti? Mi is átléptük a 300órát,hihetetlen. Én most a Manó Mannát kezdtem el,hát baromi kiváncsi leszek. Szép napot Nektek😃
2016. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Szia, írtam privit!
2016. máj. 12. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!