Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák hogy bírjátok az...

Kismamák hogy bírjátok az állandó orvoshoz menést?

Figyelt kérdés
A sok várakozást?
2016. ápr. 2. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hidegélelem, hálózsák és felnőtt pelenka.
2016. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavart, legalább volt "programom", plusz alig vártam, hogy lássam a babát. :)
2016. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a várandósokat előbb behívják így nem kell várni. Amúgy meg macera, semmi kedvem hozzá. Se ahhoz h turkáljanak bennem, se a többi vizsgálat, vérvételek, egyebek, és alig bírok már ki-be szállni a kocsiba. Már várom hogy végre legyen. De úgy állok hozzá, hogy ez az ára, túl kell esni ezeken. És azért megnyugtat, hogy rendszeresen vizsgálnak így nem lehet baj.
2016. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Így a 41. hét végén már tényleg tele a hócipőm...a doki magánrendelésén sose kellett várnom 10 percnél többet, de a sok ctg a végén már kiborított rendesen.
2016. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell állandóan mennem, havi egyszer néz meg a doki, akkor is kb.20 percet várok és egy óra autóút mire beérek hozzá vidékről. Viszem a 3 évesemet is. A ctgre majd 38.héttől kell folyton menni, de azt a 2 hetet már fél lábon is kibírom.

Neked hányszor kell menned havi szinten?

2016. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
A másodiknál már zavart, ha sokat kellett várni, mert a nagyra valakinek vigyázni kellett. De valamit valamiért. Én mindig örültem, ha megtudtam valamit a babáról.
2016. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére mindhárom terhességem problémamentes volt,így "állandóan" nem kellett menni,csak a normál ütemben.Nekem 2 dokim volt(egy SZTK-s,és egy magán),akik jól ismerték egymást,dolgoztak is együtt.A magándokim általában első betegnek hívott,így nem kellett órákig várnom.Az SZTK-ban a doki asszisztense a barátnőm,így oda is pikk-pakk bejutottam.A két dokival úgy egyeztem meg,hogy általában az SZTK-ba megyek,és a jelentősebb hónapokban-12. 20. 32. heti nagy UH eredményeit kiértékeltetni-a magánhoz is.Aztán a 35. héttől csak a magánnal voltam kontaktban,mert mentem a kórházba NST-re-a fogadott szülésznőhöz-Ő pedig informálta a dokinőmet.
2016. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!