Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyedülállo tisztességes...

Ha egyedülállo tisztességes anyuka vagy, beadnád a derekad a pasinak?

Figyelt kérdés

Több éve nincs senkid.

Relative fiatal vagy akivel lehetne járni bulizni is relative jol nez ki 26 feletti.

a tarskeresőkön csak szorakoznak veled mert normalis képed van fent (nem kihivo) valszeg mert gyerekes anya vagy nem válaszolnak stb.

De a szomszed srac már terhesen is ostromolt, néha beszéltek, mintha hasonlok lennétek, de mindig rövidre zártad. De telnek az évek, kezded ugy érezni igy fogsz elfonnyadni...(:))

Az egészben a legrosszabb h a srác felcigány, amolyan alfahím típus nem örülnél pletykáknak sem rolad, meg annak sem, ha híred lenne, megbízni nem tudsz.

De már komolyabban lép fel, ket év elteltével randira hìv..


2016. ápr. 11. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
nem. biztosan nem.
2016. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem..ne add ennyire le az igényeidet.
2016. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtettem, hogy elég széles a srác ismerettségi köre és nem sok a "fehérbőrű" köztük.

De akkor jol gondoltam hogy nem.

2016. ápr. 11. 11:51
 4/28 A kérdező kommentje:
Csak sajna ő az egyetlen kompetens akivel a gyerek mellett elni is lehetne.mert a csalados gyerekes bnőimmel semmit nem tudok kezdeni a babázáson kivul
2016. ápr. 11. 11:52
 5/28 anonim ***** válasza:
47%
Tehat rasszista vagy és van még valami egyéb probléma is veled, mert több év alatt azért már sikerült volna partnert találni, ha nem is a tokeleteset. Szegény srác jobbat érdemel nalad
2016. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Az összes probléma velem hogy nem járok sehova(nincs kivel). Utcán nem ismerkedem. Stb.

Nem vagyok rasszista.

Csak a srác nem a túl legális, túl korrekt életvitelű, ahogy általában.

2016. ápr. 11. 12:00
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem adnám be.

AZért nem, hogy elmondhassam, hogy "VAN VALAKIM" vagy legyen kivel szexelni a szomszédból vagy hogy ne legyek egyedül.

Ennél többre tartom magam.

Te is leírtad, hogy vannak olyan körülmények, amelyek nem szimpatikusak számodra- akkor mégis hogy működne a bizalom, párkapcsolat, ha még ki sem alakult semmi, de már szégyelnéd? (nincs azzal tényleg semmi baj, ha nem jön be- mindenkinek szíve joga olyan párt választani, aki tetszik neki)


Egyedülálló anya vagyok, 38 éves- jól nézek ki a koromhoz képest mindenképp.

Több éve elváltam, nincs és eddig a válás óta nem is volt párkapcsolatom. Mostanában érzem azt, hogy talán lassan jó lenne, de NEM MINDENÁRON.

Egyébként milyen hozzáállás ez az "el fogsz fonnyadni"?

Inkább akkor az életed egyéb területein próbálj teljesíteni, helytállni.

A gyermeknevelés mellett egyébként mit csinálsz (mennyi idős az a kisgyerek?- ha csecsemő, akkor meg hol az apja- vagy tényleg pár hónap után akarsz új pasit szerezni? nem gyors ez egy kicsit?)


Dolgozol legalább? Szabadidődben van hobbid, tanulás, olvasás? Sokat számítana önbecsülésben is- én is anya vagyok, nekem is vannak kisgyermekes ismerőseim, barátnőim, de nem vagyok beszűkülve a gyereknevelésbe. Bizonyára azért, mert vannak olyan barátságaim is, ahol nincs gyerek, dolgozom, tanulok, kimozdulunk a kisfiammal.


Igaz, nem járok "bulizni"- és azt sem gondolom, hogy szükségem lenne rá vagy ez az a színvonal, amitől jobban érezném magam, de kinek mi.


A randihívásra is lehet kedvesen, de határozottan NEM-et mondani. Ha fenntartásaid vannak, gyakorold!

2016. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

A randihivásra annyit mondta hirtelen elnevetve magam hogy pont tőlem kérdezed, annyi nő van :) de erősködött tovább igy elintéztem egx talán átgondolom-mal. Es otthagytam.erre pár perc kopog az ajton.en meg mondtam nem vagyok irthon.de menjek már ki beszélni.mondtam most nem érek rá, mert takarítok :)


Gyermek 2,5 éves.

Dolgozom részmunkaidőben.

Tanulni nincs pénz.

2016. ápr. 11. 12:27
 9/28 A kérdező kommentje:
Szabadidőm vásárlás vasalás takarítás alvás..
2016. ápr. 11. 12:28
 10/28 A kérdező kommentje:
A sráccal nem gondolkodtam még semmin csak annyit hogy mindenesetre jo lenne vele kimozdulni.hiányzik a régi életem kicsit.
2016. ápr. 11. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!