Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyedülállo tisztességes...

Ha egyedülállo tisztességes anyuka vagy, beadnád a derekad a pasinak?

Figyelt kérdés

Több éve nincs senkid.

Relative fiatal vagy akivel lehetne járni bulizni is relative jol nez ki 26 feletti.

a tarskeresőkön csak szorakoznak veled mert normalis képed van fent (nem kihivo) valszeg mert gyerekes anya vagy nem válaszolnak stb.

De a szomszed srac már terhesen is ostromolt, néha beszéltek, mintha hasonlok lennétek, de mindig rövidre zártad. De telnek az évek, kezded ugy érezni igy fogsz elfonnyadni...(:))

Az egészben a legrosszabb h a srác felcigány, amolyan alfahím típus nem örülnél pletykáknak sem rolad, meg annak sem, ha híred lenne, megbízni nem tudsz.

De már komolyabban lép fel, ket év elteltével randira hìv..


2016. ápr. 11. 11:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

Már hogy ne lennél rasszista.

"Az egészben a legrosszabb h a srác felcigány..." es " elég széles a srác ismerettségi köre és nem sok a "fehérbőrű" köztük. " Ezek rasszista megnyilvanulasok.

2016. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a származásával van bajom, hanem az ismerettségi köreivel meg az esetleges dolgaival.

Ezért nem jönnék össze vele.

2016. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem rasszizmus csak kb a lakásomba nem engedhetem be az a típus.

Mert ki tudja miből él.


Máshogy élnek ennyi.

Multkor egy cigánycsajnak adtam pelenkát honapokig járt utána a nyakamra kéregetni.

Nem vagyok rasszista csak ismerem őket.

2016. ápr. 11. 13:16
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt.

Akkor már inkább alkalmi kapcsolatot valami megbízhatóbb férfival és közben kérésném tovább a komoly kapcsolat lehetőségét másokkal.

2016. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Minél inkább tagadod, annál inkább nyilvánvaló, hogy rasszista vagy. "ismerem őket" -kiket? Ez megint általánosítás és rasszizmus.
2016. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás, hanem a naivitás hiánya.
2016. ápr. 11. 13:25
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Persze.
2016. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az utcánkban többet cirkálnak rendőrautók, mint lakossági kocsik :D
2016. ápr. 11. 13:28
 19/28 A kérdező kommentje:

Habár....azon gondolkodom..szerintetek milyen ötlet lenne kölcsönkerni tőle randiért cserébe?tanus szerződéssel.

Nagyon kellene kb 40 ezer most

2016. ápr. 11. 13:45
 20/28 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy piskóta. ...
2016. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!