Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy nem lehet több gyermekem?

Figyelt kérdés

Nem egészségügyi akadálya van, hanem a Férjem nem szeretne többet (egy fiúnk van). Tervezett gyerek volt.

Sokat beszélgettünk róla, nem fogja meggondolni magát.

A gyerekvállalásnak közös döntésnek kell lennie, így kénytelen vagyok lemondani róla :-(

Jó Férj és jó Apa, így emiatt nem fogunk külön válni.

Az okokról is beszéltünk. Egyszerűen nem szeretné elölről kezdeni. Elég egy gyerek.

Hogyan fogadjam el, hogy ne ekörül járjon folyton a gondolatom?


2016. ápr. 23. 14:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyzetben nehéz okos és vigasztaló dolgot mondani. Időt kell adni a dolognak, mert az erőltetés sem jo. Mint ahogy irtad jó társ van melletted próbáld egy kicsit elfoglalni magad és majd egy kicsit később felhozni a témát. Mi fordított helyzetben vagyunk. Azt montam nekem nem kell.

A fiam 7 hónapos, kérdezték tőlünk is,hogy mikor jön a kövi- én nem lesszel felelte. Nekem nagyon a terhességem olyan volt hogy 8 hónapig hánytam éjjel nappal. Császároztak a felépülés elég nehéz volt. Egyedül voltam mert a párom külföldön dolgozott. Siros baba, görcsös volt sokáig segítségem kevés volt. 8 hetes koráig volt sárga. A sok stressztől elapadt a tejem. A férjemet mindig kíméltem az éjszakai keléstől. A napokban megint fel jött a gyerek téma s azt feleltem egy gyerek felneveléséhez ketten kellünk mert igy nehéz volt és lessz. De ugy érzem kezdek megtörni. Én nem tudom annak idején mi lett volna ha nem lett volna,1 hugom és egyke lennék. S bele gondoltam persze lehet a fiamnak is rossz lenne ha nem lenne tesója. Bennem félelem van. Félek, hogy milyen lessz a második.

Nekünk is volt első baba aki meghalt bennem, s azt montam én rögtön akarok másat,mert akkora depis lettem tőle hogy elment. Hát az erőszakoskodásom miatt majdnem rá ment a házasságunk. Rá 1 évre a férjemmel már nem hoztuk fel, bele nyugottam ,hogy nemlessz és ő meg akkor megtermékenyített :)

Én annak az amondója vagyok várj. Most foglald el mással magad és hátha egy kis idő múlva meg enyhül

Addig is minden jót Nektek és szorítok.

2016. ápr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!