Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ezerszer kérdezték...

Tudom, hogy ezerszer kérdezték, de nem mai kérdések és ott full happy end, meg megértő férfiakról beszéltek. Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

34+4 hetes kismama vagyok. A terhesség elejétől nem kívántam a szexet, de belementem,hogy a páromnak jó legyen. De mostanra már irtózom attól is, ha hozzám ér, mert tudom,hogy azért teszi,hogy szexeljünk. De én nem akarom. Egy felpuffadt nagy hasú,derékfájásos terhes vagyok, plusz egyedül vagyok az egész háztartásra, plusz még tanuljak,mert bő egy hét múlva érettségizem. Hogy értessem meg vele, hogy se energiám se kedvem, se semmim nincs hozzá?? Már azt mondja, hogy inkább elmegy k*rvázni, vagy szóljak az egyik barátnőmnek. Ő azt hiszi, hogy ez mennyire jópofa,de nem. Más probléma nincs köztünk, a bébit nagyon várja, de ez mát idegölő.


Mással is volt ilyen? Hogy oldottátok meg?


2016. ápr. 23. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Gratulàlok a párválasztásodhoz.
2016. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem, soha nem volt ilyesmi, pedig az első és utolsó 3 hónapban nem akartam szexelni. Magadra vess, hogy belementél kényszeredve. Nekem is volt, hogy semmi kedvem nem volt szexelni, mégis belementem, apuci kedvéért, de észrevette, hogy nulla lelkesedés és szólt, hogy így semmi értelme. Párodnak nem tűnt fel 34 hét óta, hogy utálod az egészet? Ennyire ismeritek egymást? Gratula. Mit modhatnék, most érzékeny is vagy, de mond neki, hogy fáj a derekad, masszirozzon meg, bujjatok össze, és mond el neki, hogy neked most egyenlőre ez is elég, értse meg. Ha elohozakodik a kr.v.azassal, állítsd le, sztem ez senki számára nem vicces és jobb lenne, ha visszavenne az arcából.
2016. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a problémáért a párválasztásomat kellene okolni, ugyanis eddig (jobban mondva terhesség előtt) semmi ilyen gondunk nem volt. Más téren tényleg nincs rá panasz.

Volt már rá példa, hogy idebújt, megmasszírozott és én is őt, de pár perc összebújásból azonnal nyulka-piszka volt és azonnal menekülőre fogtam, ő meg kiakadt. Nem érti meg,hogy most teljesen más állapotba vagyok, ha az agyam akarja is, a testem akkor is 100al hátrál..

2016. ápr. 23. 16:58
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

A párod egy minden empátia nélküli kanos őstulok, de szerinted nem választottál rosszul? :)

Akkor miért nem hagyod, hogy akaratod ellenére akkor bújjon beléd, amikor csak akar, hisz te nem számítasz!

2016. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Mit tudsz tenni most őszintén?

Vagy hagyod magad, vagy hárítasz, és hallgatod...


Nekem 16. hétig tilos volt hematóma miatt, 32. héttől szülésig méhszáj nyílás miatt +ugye 6 hét. A férjem egy büdös szót nem panaszkodott soha.


Esetleg úgy értesd meg neki, hogy elmondod mit érzel, hogy érzed magad.

Egy igazi TÁRS megértené, vagy legalább a kedved meghozná, fenyegetőzés helyett...

2016. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tehát akkor, lépjek ki egy egyébként jól működő kapcsolatból lassan 9 hónapos terhesen, pénz, lakás, minden nélkül? Vagy mi lenne a tanács, kedves utolsó?
2016. ápr. 23. 17:17
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó előtti, közbe jött egy új válasz. :)
2016. ápr. 23. 17:18
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok támaszkodni az olyan válaszokra, hogy nem szólt a férjem, meg hősiesen kibírta, mert az ismeretségi körben is volt arra példa, hogy uhh keményen dolgozott, nem panaszkodott, egyszer kellett elmondani neki, hogy nem akarom és abbahagyta és jajj de kedves volt velem, csak nem sokkal a bébi születése után esett pofára a kismama, hogy az apuka félre járt és megkapta máshol azt,amit otthon nem.. Nyilván,vannak minta férjek meg kivételek, de sajna ellenpélda is előfordul..
2016. ápr. 23. 17:25
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne hagyd el,de tény és való,hogy nem a legmegértőbb,legempatikusabb embert választottad.És mi lesz a szülés utáni 6 hétben?Amikor aztán tényleg TILOS szex?Elhiszed,hogy az orálhoz se lesz kedved?Az meg nem lenne túl szerencsés,ha Ő oda nyúlkálna,mivel mindenféle csodás bacival ajándékozhat meg....szerinted melyik normális férfi mond olyat,hogy elmegy kur*ázni,vgy szólj egy barátnődnek?Szerintem is egy igazi tuskó.Nekünk 3 gyerekünk van,nem is volt kérdés,hogy van,amikor nem lehet együtt lenni.A 2. 3. terhességemkor szükség volt kromoszóma vizsgálatra(akkor még nem volt a vérteszt)az egyiknél amniot,a másiknál CVS-t végeztek.Pár hétig szextilalom volt.Eszébe se jutott a szex,az meg végképp nem,hogy ilyen otromba,megalázó megjegyzéseket tegyen.Mi lenne-ha Isten ne adja-valami olyan betegséged lenne,ami miatt nem lehet szexelni?Sajnos a válasz egyértelmű:simán félremenne,és idővel el is hagyna.Hát,nagy lehet a szerelem részéről.Csak mellékesen kérdezem,hány évesek vagytok?
2016. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Azt csinalsz, amit akarsz, de nem mondanám jól működő kapcsolatnak azt, ahol a fickó újra és újra ráerőszakolja magát a terhes párjára és észre sem veszi, vagy még rosszabb ha észre veszi de le se tojja, hogy a másiknak közben nem jó.


Pénz, lakas, egyebek - miután megszülsz, még kiszolgáltatottabb leszel.

Majd hagyod azt is, hogy a 6 hét letelte előtt is meghágjon, aztán majd mosolyogva mégy kivetetni a méhed egy jó kis szepsis miatt?

Tényleg ennyire szarba se nézed önmagad?

2016. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!