Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ezerszer kérdezték...

Tudom, hogy ezerszer kérdezték, de nem mai kérdések és ott full happy end, meg megértő férfiakról beszéltek. Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

34+4 hetes kismama vagyok. A terhesség elejétől nem kívántam a szexet, de belementem,hogy a páromnak jó legyen. De mostanra már irtózom attól is, ha hozzám ér, mert tudom,hogy azért teszi,hogy szexeljünk. De én nem akarom. Egy felpuffadt nagy hasú,derékfájásos terhes vagyok, plusz egyedül vagyok az egész háztartásra, plusz még tanuljak,mert bő egy hét múlva érettségizem. Hogy értessem meg vele, hogy se energiám se kedvem, se semmim nincs hozzá?? Már azt mondja, hogy inkább elmegy k*rvázni, vagy szóljak az egyik barátnőmnek. Ő azt hiszi, hogy ez mennyire jópofa,de nem. Más probléma nincs köztünk, a bébit nagyon várja, de ez mát idegölő.


Mással is volt ilyen? Hogy oldottátok meg?


2016. ápr. 23. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Erre nehéz azért válaszolni, mert én nem élek érzelmileg bántalmazó kapcsolatban. Az én férjem soha (értsd, soha) nem mondana olyat, amit a tiéd mondott. Tudod, azért, mert nem egy bunkó senkiházi.

Mondjuk az is igaz, hogy én nem az érettségim, hanem a disszertáció védésem előtt szültem.


Ja, és ő sosem hagyná, hogy terhesen egyedül vigyem a háztartást, főleg derékfájósan nem. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy a te terhességi korodban hányszor mosogattam itthon, porszívózni pedig egyszer sem, a férjem megcsinált mindent, én csak mostam meg teregettem, mert szeret, én meg egy derékfájós, hólyagfájós terhes voltam.


És, én attól még akarnék neki jót, hogy nem adnám neki a teljes testemet (értsd: orális szex). Mondjuk, én végig ugyanúgy együtt voltam vele, mint előtte, mert kívántam őt, de tudom, hogyan reagálna ilyen helyzetben.

2016. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
11.:attól,hogy most fog érettségizni nem biztos,hogy 18 éves.Ezét kérdeztem én is-egy korábbi válaszban-hogy hány évesek.Bár,a pasi viselkedéséből,beszólásaiból én is arra a következtetésre jutottam,hogy tinik.....
2016. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hiszem, hogy a férjem mintaférj attól, hogy kibírja szex nélkül, ha én a terhességem végén már nem kívánom, nem élvezem, meg ha utána is még kissé nehezen megy. Szerintem ez alap. De mindegy, ha valaki felnőtt férfi létére képes hisztizni a szexért, akkor maximum annyit lehet tenni, hogy elmondod neki őszintén, hogy neked ez nagyon rosszul esik, és muszáj elfogadnia, hogy a gyerekvállalás sok esetben együtt jár azzal, hogy átmenetileg nincs (annyi) szex, mert a terhesség végén már a nők többségének nagyon nem esik jól. Ezt vagy képes megérteni, vagy nem.
2016. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy a kérdező most érettségizik, még nem jelenti azt, hogy tini, sokan érettségiznek felnőttként, én is estin végeztem el, baba mellett, mert csak szakmám volt, érettségim nem. Rengeteg 30-as, 40-es osztálytársam volt, sokuk szintén kismama, vagy kisgyerekes anyuka.
2016. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó 2-3 hét volt olyan, hogy már magamat se tudtam elviselni. Se ülve, se állva, se fekve nem volt kényelmes (nem a szex, a létezés), húzott a hasam, tököm tele volt már a terhességgel. Akkor mondtam a férjemnek, hogy bocs, én most passzolok, mert a hátam közepére sem.

Aztán szülés után beindultak a hormonok, 4. héten már a falat kapartam. Kérdeztem, hogy esetleg lenne-e kedve valamihez. Válasz:

- Ha kipasszírozol az orvosodból egy korábbi kontroll időpontot és engedi, akkor igen, de én nem fogok részt venni abban, hogy valami fertőzést kapj. Amíg az orvos nem engedi, addig maximum a hátadat simogatom.


Úgyhogy a 6. hétig én érintetlen maradtam, rajta éltem ki, ami bennem volt. A kontroll után már rögtön nyitott volt mindenre, de ő is bejött, hogy tuti minden rendben van (elég macerás szülés volt, bent is volt, gondolom ezért is aggódott az állapotom miatt).

2016. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

"Tehát akkor, lépjek ki egy egyébként jól működő kapcsolatból lassan 9 hónapos terhesen, pénz, lakás, minden nélkül?"


Gratulálok.Hát akkor miért ne alázhatna meg mikor csupasz se...el estél teherbe??? Mit tennék a helyedben? Szét tenném a lábam.Van más választásod? Vagy tényleg elmegy egy prostihoz,fogsz tudni tenni ellene? Mert elhagyni minden nélkül nyilván nem fogod ha porig aláz sem.

2016. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen ember mellett gyerekkel keszülj hogy még rosszabb lesz.

Akiben nincs empátia, azt nem érdekli majd ha fáradt vagy, csak ne zavard őt a kiborulással, nem vigasztal, ha baj van, csak max kényszeresen, a baba is csak zavaro tényező lesz amit majd probál álcázni.

Nagyon nem érett az ilyen sem terhes nő mellé, sem gyermek mellé.

Készülj fel.

2016. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ilyen házasságban élek már nagyon régóta, nekem már lőttek, de te még el tudsz menekülni, mert ez csak rosszabb lesz idővel.

Ha van, aki melléd áll és segít, akkor lépj le. Mellettem senki sem volt, nagyon ki voltam és vagyok szolgáltatva, néha legszívesebben meghalnék.

2016. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Másodikat várom,16hétbe lépek holnap. Ég és föld a mostani párom,mint a lányom apja. Ö egy büdös b.nko,de olyat sose tett,amit a tiéd. Mostani párom dolgozik és itthon is bármit megcsinál mert sokat van hányingerem. Én fözök,mosok csak kb de párom ezeket is tud ha én épp nem. Most megyek dolgozni ,merz elözö helyről a nagx betegeskedése miatt kirugtak. Igy gyedem lesz,ha kevés is. De az én párom még ennek se örül,mert másik város,korai indulás. Ö mondta jo a gyes is,de én ragaszkodom a munkához. De mi 25-31évesek vagyunk,lányom apja 35,mégis lehetetlen volt vele élni tovább már. Ahol tudott belém rúgott,nem én keresem a pénzt így csend és stb
2016. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!