Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki unja előre szólok meg se...

Aki unja előre szólok meg se nyissa. De aki megértő megnézné nekem?

Figyelt kérdés

[link]



Élőben én is látom nagyon-nagyon halványan a második csíkot és a férjem is. Pedig volt már olyan tesztem amire azt mondta ilyet ő is tudna csinálni. A lényeg az, hogy azért érdekel ennyire, mert 5x5cm-es petefészek cisztám van. Voltam dokinál aki meg se vizsgált rendesen, mihelyst meglátta a cisztát rávágta ezért késik. Ha terhes is vagyok akkor késői fogantatás lehetett. Soha nem késett még, a cisztám se most jött elő. Van már egy gyerekem, vele is volt cisztám. Ti láttok vmit rajta? Köszi annak aki értelmesen válaszol, aki meg nem, arra úgyse reagálok.



2015. jan. 23. 09:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Èn nen látom. Sajnálom!
2015. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen a képen teljesen negatívak látom ezt a tesztet. Ami pozitív, azt normál fényben is meg lehet állapítani.

Talán egy nagyon-nagyon halvány szellemcsíkot láttok rajta. Pár nap múlva ismételd meg :)

Egyébként a cisztával megérné elmenni egy magándokihoz, aki nem koptat le, hanem normálisan megvizsgál. 8-12 ezer forint egy alkalom, de az egészségetek többet ér.

2015. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem látok semmit.
2015. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Valamit talán-talán látok, de erre nem mondanám, hogy pozitív. Jól értem, késik már? Csinálj újat pár nap múlva, akkor ha van baba már egyértelműen látszania kell. Amúgy a ciszta is okozhat pozitív tesztet, nem?
2015. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Feltudnád tenni az eredeti képet is?A negatívok( már mint a kép negatívján) én soha nem szoktam látni a halvány csíkot sem...
2015. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Negatív, nem tudom, mit látsz vagy mit akarsz belelátni.
2015. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Magánba készülök, csak várok 1-2 hetet, ha mégsem baba akkor elvileg meg kell jönnie azt mondta a doki. De csak azért nem tudom elfogadni, hogy nem vagyok terhes mert meg sem vizsgált rendesen. Se egy vérvétel semmi. Nem a pénzen múlik. De nem gondoltam h ennyire, sehogy se állnak majd a dologhoz. Köszi annak aki válaszolt. Egyébként csak azért tettem negatívba mert szabad szemmel a sima teszten kivehető, de ha fényképezem nem látszik. Gondoltam így hátha. Tényleg aranyosak vagytok. :) És köszi az őszinteséget.
2015. jan. 23. 09:18
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs mit habár én sokat nem tettem hozzá :).Azért majd írd meg mi lett!


5-ös

2015. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
40%

Ha nincs egy egyértelmű pozitív teszted, akkor mit vársz, milyen vizsgálatot szerettél volna?


Ha ezt a teszted megmutatod a dokinak, ki is röhög. Uh-on még semmit nem lehet látni. Majd a normális, szabad szemmel is látható pozitív teszt után két héttel menj dokihoz, addig minek.

2015. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek az eredeti képek. De nem adja vissza azt amit én szabad szemmel látok. Hát tudja a fene. Mindig kiröhögtem én is mindenkit aki a tesztekkel szórakozott. De most, hogy nem jártam még így és ilyen zakkant lettem én is, megértem. :D Besorakoztam a lököttek táborába. Sebaj. De persze ha többet tudok biztosra akkor megírom. Most rendeltem 10-es teszteket neten hétfőn legkésőbb megérkezik. Addig meg ki kell derülnie. Mert ha azokkal se lesz egyértelmű hétfőig akkor tuti nem vagyok az. :)

2015. jan. 23. 09:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!