Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más sem tudja ezt felfogni?

Más sem tudja ezt felfogni?

Figyelt kérdés

A gyerekvállalásnak, mint egyébként mindennek az életben, megvannak a maga hátrányai és előnyei. Ha valaki mérlegelés után eldöntötte, hogy neki ez nem éri meg, akkor miért kell csesztetni, hogy pedig de, a gyerek az jujj mekkora öröm?

És miért mondják, hogy amíg nincs valakinek gyereke sosem tudja meg milyen az, amikor valaki feltétel nélkül szereti? Én inkább sajnálom azt, aki gyerek nélkül sosem tapasztalja meg ezt a fajta szeretetet...

Arról nem is beszélve, hogy hány esetben tönkre vágja a gyerek érkezése a kapcsolatot.


2016. ápr. 25. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én abszolút elfogadom, ha valaki nem akar gyereket, ha ez kölcsönös és ő is elfogadja, hogy nekem meg van gyerekem a maga örömével és nehézségeivel együtt. Mert olyan is van ám, hogy a rokon nem akar gyereket, mindenki értse őt meg (megértve, elfogadva), de amikor jön hozzánk, akkor állandóan húzza a száját a gyerekeimre. (nem tudunk rá 100%-an figyelni 2 pici mellett)

A kérdésedből én ezt látom, hogy te meg a másik oldalt nem érted. Kellő empátiával és toleranciával mindent el lehet fogadni. És azt is tudomásul kell venni, hogy a természet rendje a családalapítás, akinek ez nem kell, akkor ő lóg ki a normálból. (amihez szíve joga)

2016. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!