Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit segít férjetek a baba...

Mennyit segít férjetek a baba körül?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve, mert a a férjem semmit sem segít egy éves fiunk körül, esetleg hétvégén elviszi pár órára itthonról. Hétfötöl szombatig dolgozik 8 órát, három váltásban ami minden héten változik. Tudom, hogy neki sem könnyü, de azért legalább a gyerekkel foglalkozhatna vagy néha kicserélhetné a pelust, esetleg megfürdetné... Teljes mértékben kiszolgálom, ha én nem rakom oda tányéron az ételt neki akkor nem eszik, ha nem adom oda a pohárban amit kért inni nem iszik. Soha nem csomagol a munkába magának enni mindig én csinálom azt is. Ha megkérem, hogy segítsen a gyerek körül akkor azt mondja, hogy fáradt mert dolgozik és hogy én ezt nem érthetem mert én nem dolgozom.Most 6 hónapos terhes vagyok és félek, hogy mi lesz velem két gyerekkel így.
2016. ápr. 26. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Most olvastam a hozzászólásodat. Te pedig tűröd?! Ez nálatok normális hogy így rádförmed (pláne a gyerek előtt, de egyébként is)?

Miért ha nem mész el a gyerekkel sehova akkor mi lesz????

2016. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

És még vállaltál vele egy második gyereket...


Nem értelek. Miért?

2016. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fog bocsánatot kérni, mert te vagy az asszony a háznál, és csitu van. Ahogy tetted eddig is, és teszed mindezek után is. Neki az a természetes, amihez hozzászokattad, és hidd el, a többség nem így él, mert nem ez a normális. A 30%-ba tartozol, akinek a szája legyen befogja, mert egy idő után ha ki mered nyitni, verve leszel jó. Mi lesz, ha mind a két gyerek beteg lesz? Vagy valami miatt nem érsz rá főzni, vagy őt kiszolgálni? Sose értettem az ilyeneket, ....ebbe a kapcsolatba hatalmas hiba a 2. gyerek, már bocsánat, hogy ezt így, de tényleg. Ja igen, és gyerek előtt kellett volna tisztáznotok, hogy egy anyának lenni bizony 24 órából 26 sokszor, és ketten vállaltátok, nem te egyedül. Persze, más ezt csettintésre megoldja, mert 2 gyerek se egyforma, de ha neked segítség kell, akkor segítség kell és pont. De nem, ő mártír, aki feláldozza magát napi 8 órában a munka oltárán és neki pihenni kell, te meg ess majd össze nyugodtan a fáradtságtól, mert ez a dolgod. Ha ezt te így eltűröd, meg is érdemled! :)
2016. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és ezen a dolgon kívül minden rendben a kapcsolatunkkal és eddig még soha nem beszélt így velem, ezért is tettem fel ide ezt a kérdést, mert kétségbeestem. Az olyan válaszokat pedig , hogy már el kellett volna hagynom egyenesen felháborítónak tartom, hogy egyáltalán a mai világban már mindent csak így lehet megoldani ezek szerint.
2016. ápr. 26. 18:26
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
Kár volt kiírnod a kérdést....
2016. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert szereted. És téged szeret? És tisztel? Az a felháborító, hogy 2016-ot írunk itt csongrád megyében és tudod vannak azok a fogalmak, mint önérzet, tisztelet, család, feladatok elosztása, stb... és te még mindig itt tartasz, és neveled hüly.egyereknek a férjedet, hogy fényesre n.yalod a fenekét, meg elé teszed a kaját, mert különben nem eszik, ...mi van?! Ugyan, kérlek :D ennyire szolga lelkű nem lehet egy nő..

de tényleg abszolút kár volt kiírni a kérdést.

2016. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"Mert szeretem és ezen a dolgon kívül minden rendben a kapcsolatunkkal "


és mi az, ami ezen kivul mukodik? a szex? (jah, hat végulis jon a második gyerek)

figyelem? torodés? empátia? ...nulla. emberszámba se vesz téged.

a másik, a férjem nem segit, hanem csak teszi a dolgát, mert igy vagyunk egy család. te is az leszel majd, két gyerekkel egyedul.


de, te választottad ezt az életet!

2016. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

AZért ezt nagyon durvának tartom hogy egy 6 hónapos terhes nőnek sem segít semmit a gyerek mellett. FŐleg olyat, hogy neked kell inni vinni neki??? MÉrt nincs keze hogy töltsön vizet a pohárba? És ha mondjuk be kell majd a végén feküdnöd a kórházba akkor mi lesz? Vidd be a gyereket is vagy mi?

És ha majd te is dolgozni fogsz akkor te is hivatkozhatsz arra otthon, hogy még pohár vizet sem tudsz tölteni magadnak mert dolgoztál? AKkor ki fog minden házimunkát megcsinálni, egy cseléd?

Ezeken gondolkodj el. Nagyon durván elkényeztetted a férjedet, ez nem normális kapcsolat, én nem tudnám ennyire alárendelni magam a férjemnek (és senkinek), hogy én dolgozok, amíg ő a tévét lesi, és aludni akar amikor a gyerek nyűglődik ahelyett hogy próbálná megvigasztalni...


Olyat hogy írhatsz hogy ezen kívül minden rendben van a kapcsolatotokban? Ez az egy dolog amit leírtál, hogy a férjed semmit nem csinál, az szerintem a teljes kapcsolatotokat behálózza, tehát a szexen kívül nem tudom mi lehet még rendben itt?! Az hogy nem iszik, drogozik? MÁr ez is valami...


Két gyerekkel baromi nehéz egyedül, ha az én férjem nem segített volna én nem tudom hogy oldom meg, mert bizony két gyerekhez sokszor egyszerre kell szaladni ami nem egyszerű, arról nem is beszélve ha mondjuk betegek, netán mindketten...

2016. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Minek írsz ki kérdést kedves Kérdező, ha meg sem akarok hallani/érteni a válaszokat. Van ám Nálad gond rendesen....ott kellene kezdened, hogy némi önbecslésre teszel szert.

Minden rendben van? Háááát....ha felétek ezt így mondják....nálunk nem.

2016. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok...kicsit kapkodva írtam, elnézést.

akarok = akarod

önbecslésre = önbecsülésre

2016. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!