Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár hete rámtört ez az érzés...

Pár hete rámtört ez az érzés mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen beparáztam,hogy nem tudok felnevelni egy gyereket,mi lesz ha baja lesz az én hibámból,vagy bántani fogják. Négy hónapos vagyok màr két hete ezen aggódok. A férjem próbál nyugtatni. Ti is így voltatok?
2016. máj. 11. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerhetjük a jövőt, ha mindenki ettől parázna, már kihalt volna az emberiség.


Úgyhogy nyugi. :)

2016. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Természetes érzés hisz a hormonok dolgoznak s valami újszerűvel talàlod szembe magad.

Nap mint nap felmerülnek kérdések de hidd el ha megszületik a baba ösztönösen tudni fogod mi a jó a babàdnak s véded majd mint egy anyatigris:)

Addigra majd az is kialakul hogy minden pillanatban nem lehetsz majd mellette de nevelheted megfelelően.

Ne aggódj:)

Èn most engedtem el a nagylànyom egyedül suliba.

Bevallom félek de muszáj bíznom benne sokat gyakoroltuk s tudom hogy meg tudja csinàlni


Boldog babavàrást;)

2016. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!