Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két szótagos nem becézhető...

Két szótagos nem becézhető lánynevekben kérnék segítséget. Van ötletetek? Össze van ez gyűjtve valahol?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden név becézhető -ka -ke, -cska -cske képzővel, de mégis szeretnék ötleteket gyűjteni.

2016. máj. 20. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Nekem Lina a lanyom neve :)
2016. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos ma már a legkacifántosabb névből is ókumlálnak becenevet. Talán a Léda az, amit nem jó becézni, mert a Lédi(ke), Lédus(ka) Lédácska elég hülyén hangzik.

Illetve a Vica, mert a Vici, Vicus, Vicácska is elég gyagyán hangzik.

2016. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

[link]


itt tudsz szűrni :)

2016. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Léda
2016. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Nekem például Mannám van, az óvónéni próbálkozik a Mannival, de feláll tőle a szőr a hátamon.
2016. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Adél, Ajna, Alíz, Anna, Bella, Blanka, Csenge, Csilla, Dóra, Ella, Elza, Erna, Eszter, Fanni, Flóra, Frida, Gerda, Gréta, Hanna, Ivett, Janka, Kata, Kinga, Kíra, Kitti, Lara, Lea, Léda, Léna, Letti, Lili, Lilla, Linda, Liza, Lizett, Lora, Lotti, Maja, Mara, Mia, Milla, Mira/Míra, Molli, Nadin, Nelli, Nina, Nóra, Odett, Panna, Petra, Polett, Polli, Rea, Réka, Rita, Róza, Rozi, Sára, Stella, Szandra, Szofi, Szonja, Tara, Tina, Vanda, Véda, Villő, Zara, Zita, Zoé, Zora/Zóra, Zorka, Zselyke.
2016. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Virág,és csilla nem becézhetö.
2016. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Utolsonak:Virag-Viri

Csilla-Csillu,Csillus

Az en kislanyom Zoé,senki nem becezi szinte,ha megis akkor Zozi,de semikepp nem Zoeka es tarsai.A masik kislanyom Ella(Ellus).

De pl a Via vagy Víta szerintem naguon szep.Nagyon becezni se lehet max Vius,de a Vítát nem.

2016. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Viola
2016. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
27%

az en lanyom Gloria!

őt sem becezik!!

2016. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!