Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most tényleg a normális...

Ez most tényleg a normális kategória?

Figyelt kérdés
Férjem unokatesojanal sokszor ebédelünk, jól főz, jó a kapcsolat. Van egy 2 és fél éves kisfiuk, aki rendszerint /5 alkalomból mondjuk 4x/ ebéd alatt rottyant be. Ezzel nincs is bajom, nem szobatiszta, majd az lesz, nekem egy fél éves fiam van, nem botrankozok meg ilyeneken. De az viszont zavar, hogy így kommentelják "beszarcsiztál?, van már kaka? addig tartsd vissza a kakát, amíg hozom a tortát! , illetve Besz.@rt a Lacika felkiáltás. A másik, hogy az anyja feltartja magasba a Lacikát és odaszagol a pelusnak, "olyan sz@.rszagod Van! Mindezt ebéd közben, mintha bárkit is érdekelne a gyerek végterméke. Vagy már olyan régóta babazik, hogy neki fel se tűnik, hogy ez nem odavalo téma? Remélem én nem csak kakis pelusrol fogok majd társalogni, pár év múlva. Ti ismertek ilyen anyukát?
2016. jún. 2. 10:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó miben teljesen más?

És akkor volt olyan is, hogy azt ecsetelte, hogy milyen fekete fika jött ki egyik este a gyerek orrából, igaz ez nem ebéd alatt történt. Hát én szólni nem szólok emiatt, majd Lacika nyár végére szobatisztul /ovi/ és akkor más téma is lesz.

2016. jún. 2. 11:04
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Majd az óvónénik is fogják jelezni, hogy a gyerek nem megfelelően lett nevelve, ha ott is azt fogja mondani ebéd közben, hogy "sza.rnom kell".

Nem csak a szobatisztaságot kell megtanulnia a gyereknek, de az elemi illemszabályokat is, pl. hogy nem szabad csúnyán beszélni, és nem illik az asztalnál, evés közben a kakilásról és egyéb undorító dolgokról beszélgetni.


A kedves rokonok elég taplók!


Minden családban természetes, hogy időbe telik, mire egy kisgyerek szobatiszta lesz, és tudnia kell jelezni, hogy helyzet van, de nem minden családban beszélnek így evés közben, a vendégek előtt...

2016. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Én ilyenkor elkezdeném ecsetelni, hogy hát igen, reggel én is olyan jót szartam, tudjátok, mikor úgy kicsusszan és nincs nyoma, de előtte olyan ragadós volt hogy...
2016. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyszerűen olyan emberek, akik nem érzik hogy mennyire intim dolog erről beszélni. Nekem két kislányom van, egyik nap voltunk az egyik csoporttársának a szüleinél akik vagy fél órán keresztül beszéltek nekem arról, hogy melyikük (mármint melyik szülő) mikor és mennyi időn keresztül szokott kakilni! Én mondjuk kicsit lehidaltam ezen, mert nálam ez nem téma. És persze a lányukkal kapcsolatban is szeretik kielemezni a dolgot (mikor, milyen állagút, mennyit stb.). Nekem ez elég gusztustalan :-(
2016. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Hú, ez durva...Mármint hogy a kissrác berottyantását kommentálják kaja közben, vendégek jelenlétében. Szerencsére én nem ismerek ilyen anyukát, de elég gáz.
2016. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gázak, nekem is gusztustalan lenne. Francnak kell az asztalnál sz@rásról beszélgetni basszus, erre nem kifogás a gyerek...
2016. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!