Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy jogosítványs...

Az normális, hogy jogosítványszerzésben már 200 ezer Forintnál járok? (B kategória)

Figyelt kérdés
Már legalább 60 órát levezettem, de szerintem inkább 70-et. Mindezt úgy, hogy 6 éve vezetek. Az oktatóm egy agyhalott f**z...

2016. ápr. 9. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha ekkora suttyo vagy, hogy ottmaradsz, akkor teljesen normalis. Egy normalis ember a kotelezo 30 ora utan dobbantott volna.


Ezen kivul valoszinuleg az orakat sem tudod rendesen szamolni. Egy normalis iskolaban inkabb 300 fele lenne az a 70 ora.

2016. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

60 óra 3000 forinttal számolva 180 ezer ... nagyon baráti ár, sok helyen már 3500 egy óra.


A többihez nem tudok érdemben hozzá szólni, nem csak vezetni kell, hanem szabályosan közlekedni.

2016. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az. Én 120-ból megúsztam elsősegély nélkül.
2016. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

120ezer a szuper-minimum, írtad is, hogy elsősegély nélkül számoltad.

130-150 között akkor áll meg az összeg, ha 30 óra vezetéssel minden vizsga elsőre sikerül.

Abban sincs semmi rendkívüli, ha valaki 60 óra vezetés után megy vizsgázni, de a kérdés lényegében nem ez, csakhogy megválaszolhatatlan, ugyanis abból, hogy a kérdező 6 éve vezet (ezek szerint jogosítvány nélkül) nem egyenesen következik, hogy az oktató hülye... jelentkezhet vizsgára, ha úgy gondolja, neki már nem kell több gyakorlás.

2016. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Felmerült, hogy nem vezetni kell csak tudni, hanem közlekedni. Teljesen normálisan, szabályosan vezetek, egy koccanásom sem volt még. Az oktató meg azért hülye, mert egyrészt egy műszaki analfabéta, másrészt meg úgy kezel mint egy 17 éves kis csajt. Első órán megkérdezte vezettem-e már? Mondom igen már jó ideje, erre tanpályán beültet és elkezdi a pedálokat mutogatni, gyakoroljuk az elindulást stb... Erről ennyit. Amúgy meg az oktató dönti el, hogy mikor jelentkezhetek vizsgára, és csak ő jelenthet be, magamtól nem mehetek, hogy 'jónapot jöttem vizsgára jelentkezni'
2016. ápr. 9. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Pest megyében, ahol most kezdtem el a vezetést 3500 Ft-os áron mennek az órák.

Váltsál oktatót, bár elég rendesen megkéstél már.

2016. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehúz, és még hülyének is néz. Amit valljuk be, nem nehéz, ha még nem váltottad le.

Ha már tényleg 6 éve vezetsz az meglátszik, tudja ő is, éppen ezért csak futtatja veled a felesleges kilómétereket. Ha már megvan a kötelező 30 óra, meg 580 kilométer, (ami meg kell, hogy legyen) akkor mond meg neki, hogy kérjen neked időpontot. Csak javasolhatja, hogy még gyakorolj, nem kötelezhet.


Csak itt jöhet még egy olyan, hogy vagy ismeri az vb-t, és megvitatja vele, hogy jó kis pénzforrás vagy, ne engedd át, vagy ő "máshogy mér fel" egy szitut, és mondjuk befékez vizsga közben. És mivel beavatkozott, így ott a vége, potyapénz.

2016. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A rekord amiről tudok 400k felett van. :D Attól még messze vagy. :D
2016. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz :D
2016. ápr. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!