Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit tennétek? Min...

Anyukák, ti mit tennétek? Min spórolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval 6 éve "protekcióval" kaptam egy munkát (tudom nem szép dolog). 3,5 éve megszületett a kislányunk. Férjemnek nem volt munkája, de mostmár az én munkahelyemen is segìt illetve alkalmi munkái vannak. Szülés után visszatudtam menni a munkahelyemre de úgy látszik csődött mond mert súlyos gondokkal küzd a cég szóval lehet elveszìtem a munkámat és a férjem is a "másodállását". Most költözni készülünk és reménykedem hogy több munkalehetőség van. Férjemnek kilátásban egy munkahely de az sem biztos (bár annak több az esélye mint hogy sikerül megmenteni a céget). Akkor most a férjemnek lesz munkahelye és nekem nem? Esetleg egyikünknek se? A legjobb az lenne ha mindkettőnk dolgozna de elég kicsi rá az esêly de reménykedünk.

Ti mit tennétek? Min spórolnátok? Gondolkoztunk hogy a szülőkhöz költözünk de egyikünk se akarja, csak a leszükségesebb esetben. Vagy hitel? Bár úgy tűnik hogy a költözés se megy olyan könnyen

(Negatìv kommentelők kìméljenek)


2016. jún. 24. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kesves kérdező 5ös jól leírta.. én még csak annyit ha van kert akkor gyorsan ültesed be. A másik van facen Bravúros beosztos csoport keres rá sok sok segítséget kapsz és jó ötletek vannak fent
2016. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!