Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális élet egy gyereknek?

Ez normális élet egy gyereknek?

Figyelt kérdés
Ismerősi körömben van egy család, akik válás után úgy döntöttek, hogy a gyerek 1hetet anyával, 1hetet apával lesz, ergo nincs rendes otthona. ez nem gáz szerintetek? vagy csak én vagyok begyöpösödött?
2016. júl. 1. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Kolléganőmék így csinálják 8 éve. A gyereknek és nekik is beválik. Az sem jó, ha a gyerek az apját vagy az anyját csak hétvégén látja. Nincs jó megoldás, hiszen elváltak, a család szétszakadt, 2 új család jön majd létre az új párokkal, esetleg azok gyerekeivel.


Szerintem nem vagy begyöpösödött emiatt, te majd másként csinálod és kész.

2016. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jaj ne írj ilyet hogy majd én másképp csinálom. nem tervezek elválni...
2016. júl. 1. 18:45
 3/15 A kérdező kommentje:
de akkor ezek szerint nem egyedi az eset. ok. csak kíváncsi voltam
2016. júl. 1. 18:46
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal jobb ez, mint a hétvégi apuka/anyuka abban az esetben ha a két szülő egyerangú szerepet töltött be és a gyerek is mindkettőhöz ragaszkodik.
2016. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is így van a szüleimmel és sokkal jobb annál, mintha nem látnám valamelyiküket, csak hétvégente.
2016. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
2:az nagyon helyes, én sem tervezem. Szerintem amúgy senki.:)
2016. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

A gyeremkek alkalmazkodo képesebbek.hiába ragaszkodnak már a stabilitáshoz, szokásokhoz, két különböző is berögzithető.

Ahogy pl a két v tobb anyanyelv vagy kombinált etetés(szoptatás plusz cumisüveg)


A gondok ott jelentkezhetnek, hogy frusztráciok szorongások dühök hisztik valodi gyökerét nehezebb feltárni.

2016. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
A gyereknek van otthona, méghozzá kettő. Ez kellene hogy a normális legyen, nem a heti, kétheti lathatas
2016. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha a gyereknek így jó,akkor rendben van.Nekem is fura,de ha a gyerek biztonságérzete nem sérül,akkor semmi gond.

És plusz pont apukának akinek igenis nem elég két hetente 2 nap,hanem aktívan részt vesz a gyerek életében válás után is.Ritka...

2016. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

szerintem meg ez gáz,akinek két otthona van,annak egy sincs.

nektek 2 otthonotok van?ez egy baromság.

2016. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!