Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok ennyire lemaradva,...

Én vagyok ennyire lemaradva, vagy ők húztak bele nagyon?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben nagyon sok 25-26-27 évesnek már van babája, sőt sokaknál már kettő is, vagy éppen útban van.

Én 27 éves vagyok.

Meg azt néztem, hogy épphogy megszületik az első, rá max. 2 évre jön a második baba.


2016. júl. 3. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen szültem az 1 fiamat majdnem 28 voltam mikor a 2. Fiamat de ez nem most volt hanem 2002 ben .
2016. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

En 25 voltam, amikor az elso gyermekunk szuletett es nagyon pici korkulonbseget terveztunk, igy is sikerult, 26 evesen szultem a masodikat. Sehol a barati korunkben nem volt baba meg ekkor sem ferfiaknal, sem noknel, nagyreszt 22-30 ev korul voltak a barataink.

Az en testvereimnel jottek ekkor a gyerekek, de ok joval idosebbek, mint en (10 evvel).

Szoval en epp azt vettem eszre, hogy en "fiatalon" szultem a 25 evemmel a tarsasagban.

Most 33 vagyok es 2-3 eve kezdtek el a baratainal a babak szuletni, egyenlore mindenhol egy gyerek van es a noket nezve 27-34 ev kozott vannak.

Nyilvan ebbol nem lehet orszagos atlagot levonni, de itt nalunk pont, hogy nem szulnek "fiatalon".

2016. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Én 29 évesen szültem, az én ismerősi körömben a legtöbb embernek még nincs és 90% -uknak nem is lesz szerintem. Van egy ket ismerősöm akinek a húszas evei elejen született az első es azóta gyarapodott a csalad. Akik akkor szűltek amikor én azok többsegenek mar megszületett a masodik (32-33 korcsoport)
2016. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron született a lányom, 27 éves voltam, férjem 26. Egy barátnőmnek van gyereke, ő 34 éves, a férjem barátai közül is csak egy párnak van, ők 36 évesek. A többi barátunk 25-30 közötti, illetve néhány 30 feletti van, egyiknek sincs gyereke. Második nekünk sajnos nem lesz, mert nem férnénk el a lakásban 4-en, de ha lenne, akkor 3-3,5 év lenne köztük, hogy a naggyal már meg lehessen beszélni a dolgokat, csak egy legyen pelenkás, szóval kényelmi okokból. Gyed engem nem érdekel, itthonról dolgozom a kislányom 2 hetes korától esténként fektetés után, ilyen szempontból nekem mindegy.
2016. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

27 voltam eppen mikor az elso született es epp 30 lettem mikor a masodik, 3,5 eves a nagy 2,5 honapos a kicsi, 3 ev kor különbséget szerettünk volna, nalunk a GYED nem számított 9 honapos korában visszamentem.


Baráti társaság es bolcsit elnézve 35 korul szülik az elsőt altalaba, 14-en vannak a csanaba,most van egy velem kb egyidős anyuka 15 hos kicsivel

2016. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!