Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is felelőtlenség...

Szerintetek is felelőtlenség a 3-ik baba?

Figyelt kérdés
Anyuka 23 éves még soha nem dolgozott a legidősebb két és fél éves a kicsi 10 hónapos és 3 hónapos terhes a babával.apuka 100 ezret se keres havonta,felesleges dolgokra költenek mindenhónapba előlegeket vesz fel a főnökétől.próbáltam a lánnyal beszélni hogy ez így nehéz lesz nagyon mikor megszűlt azt is mondtam írasson fogamzálgátlót íratott is csak nem váltották ki.komolyan nem értem hogy akarnak megélni.Most ezt nem szemétségből írtam le ne úgy vegyétek le csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2016. júl. 6. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Már az első és a második is az volt.

De ez nem a dolgod, nem tudsz mit csinálni, törődj a saját dolgoddal.

2016. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az. Nyilvánvalóan. De mit tehetünk? Sok közünk nincs hozzá.
2016. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

neked nem mindegy más hogy qrja el az életét?

Tanuld meg leszrni! Ostobák mindig lesznek! Az ilyen szapora fajtákkal meg úgysem tudsz mit kezdeni,mert mikre elkezdenéd a hegyi beszédet,már szült is kettőt még pluszba! :)

2016. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem rosszat akarok nekik nehogy azt higgyétek.nem rossz indulatbol tettem fel a kérdést.
2016. júl. 6. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
ez annyira gázul hangzik,hogy elgondolkoztam,ilyen van? mármint kiirtad provokatív kérdésnek unalomból,vagy tényleg van ilyen személy,akit ismersz? nyilván felelőtlenség 100.000+gyesekre+cspkre 3 gyereket válallni 23 évesen,de mondjuk már késő mert 3 hónapos terhes,így annyit tud tenni,hogy még most nekilát valamit tanulni, hogy ha a legkisebb picit nagyobb lesz,bölcsibe adhassa a középsővel,a 2 és fél éves meg addigra ovis lesz,aztán valamit dolgozzon mellettük.nem könnyű,de már más választása nincs 3 hónapos terhességnél, a plussz pénz gondolom kelleni fog mert egy 100.as fizetés az elég szükős 2 pelenkással és egy ovódással!
2016. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ismerem őket nem unalombol írtam ki.
2016. júl. 6. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen ismerősöm van.. :S
2016. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!